פורטלנד רוצה להתאושש בסקרמנטו

המלצת WINNER NBA: הקבוצה שהובסה אתמול ביוסטון, תתארח הלילה אצל סקרמנטו של עמרי כספי, שבחודשיים האחרונים מתעסקת בעיקר במאבק האוהדים נגד מעבר לעיר אחרת. פורטלנד סובלת מתנודות ביכולתו של כוכבה למרקוס אולדריג' שבשני המשחקים האחרונים קלע בממוצע 16.5 נק'

יום רביעי 02 מרץ 2011
שלמה חסיד
פורטלנד תנסה הלילה להתאושש מההפסד ביוסטון, כשתשחק בסקרמנטו מול הקבוצה של עמרי כספי, שעסוקה במאבק האוהדים שלה נגד מעבר לעיר אחרת בעונה הבאה.

ביום שני ניצחה סקרמנטו את לוס אנג'לס קליפרס 99-105, בצל הקמפיין הגדול של האוהדים שלה. הפורוורד הישראלי עמרי כספי אמר בעניין: "שיחקנו אגרסיבי וזכינו בניצחון צודק דווקא בימים האלה חובה לנצח ולשמח את האוהדים שלנו".

מרכוס טורנטון קלע שיא עונתי של 29נקודות במשחק, כולל 16 נקודות ברבע האחרון. סקרמנטו השיגה ניצחון שלשי ב-13 משחקים, ומנעה אפשרות להפסד חמישי ברציפות בביתה.  

פורטלנד כאמור הפסידה אתמול ביוסטון 83-107. ב-24 בינואר הקינגס ניצחה את פורטלנד 81-96, כשהבלייזרס קולעים באחוז נורא של 39.5 - מה שמצביע על בעיה התקפית שלהם מול הקינגס. במשחק זה נמנע ניצחון שמיני ברציפות של פורטלנד על סקרמנטו. 

כוכב ההתקפה של פורטלנד למרקוס אולדריג' קלע רק 16.5 נק' בממוצע בשני המשחקים האחרונים, אחרי שבשבעת המשחקים קודם לכן הוא קלע בממוצע 31.9 נקודות.  

אולדריג' אמר לקראת המשחק הלילה: "תמיד יש עליות וירידות, אם ננצח הלילה נצא לדרך חדשה ואף אחד לא יזכור את שני המשחקים האחרונים".

משחק מספר 60: סקרמנטו קינגס (3+) - פורטלנד בלייזרס, ההימור: 1

תמונה: GETTYIMAGES

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק