4 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? על ארבעה משחקי כדורגל מספרד. הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום חמישי 03 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 71 - אלמריה - ראסינג סנטאנדר - 1 (יחס 2.00)

סוגרת הטבלה אלמריה מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא בסך הכל אחרי חמישה הפסדים בשבעת המשחקים האחרונים. מה שכן היא מפסידה רק משחק ביתי אחד במהלך שמונת משחקי הבית האחרונים שלה, גם הוא היה לברצלונה במסגרת הגביע. היא מנצחת בארבעה משחקי בית במהלך התקופה הזו. ראסינג מהצד השני במקום ה-12 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי חמישה משחקים ללא הפסד עם שני ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו כשהיא משיגה רק שני ניצחונות חוץ במהלך 19 משחקי החוץ האחרונים שלה, במהלכם היא מפסידה ב-12 משחקים. אלמריה תחסר למשחק היום את אורטיז כאשר סנטאנדר תשחק ללא סראנו וללא ציוליס. בסיבוב הקודם ניצחה ראסינג 1-0 קטן משער של מוניטיס והיום לדעתי אלמריה תגמול לה אפילו באותה התוצאה אולי.

משחק מס. 73 - סלטה ויגו - הואסקה - 1 (יחס 1.25)

סלטה במקום הראשון בטבלה עם 54 נק' והיא אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה. סלטה תארח היום את הואסקה שמדורגת במקום ה-15 בטבלה כשזו מנצחת במחזור האחרון בקלות את השניה בטבלה ראיו ויאקנו בבית 4-1, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד. סלטה קבוצה ביתית נהדרת. היא מנצחת בשמונה מתוך 11 משחקי הבית האחרונים שלה לעומת הואסקה שבחוץ היא משיגה ניצחון אחד במהלך שבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. הואסקה אמנם הפתיעה את ויאקנו במחזור האחרון, אך זה היה בבית. לדעתי היום תהיה אופרה אחרת ואני לא אופתע אם הואסקה תספוג בעצמה רביעיה.

משחק מס. 74 - פונפרדינה - בטיס - 2 (יחס 1.70)

כן, יש גם קבוצות בשמות כאלו.. אבל לא פלא שהן חלשות כל כך. פונפרדינה מדורגת במקום האחרון בטבלת הליגה השניה בספרד כשהיא אחרי 14 משחקים ללא ניצחון במהלכם היא מפסידה בשישה משחקים ומסיימת בשמונה בתיקו. פונפרדינה תארח היום את השלישית בטבלה בטיס שמנצחת במחזור האחרון 2-0 את אלבטסה, זאת אחרי תקופה רעה שלה בה היא הפסידה בחמישה משחקים רצופים ובכך איבדה את מקומה הראשון בטבלה. בטיס מפסידה בכל ארבעת משחקי החוץ אחרונים שלה בהם היא סופגת עשרה שערים. בסיבוב הקודם ניצחה בטיס בקלות 3-0 את פונפרדינה. הפעם זה יהיה קשה יותר אבל לדעתי בטיס, אחרי הניצחון על אלבסטה, תצא לדרך חדשה. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 85 - ריאל מדריד - מלאגה (+1) - 1 (יחס 1.30)

המשחק הקודם בין השתיים נגמר ב-4:1 גדול לריאל מדריד מצמד שערים של רונאלדו וצמד של היגוואין שכמובן לא ישחק היום. ריאל מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו, 1-1 מול ליון בליגת האלופות ומול דפורטיבו בחוץ במחזור האחרון, תיקו שהרחיק אותה מברצלונה עד כדי 7 נק'. מלאגה מהצד השני במקום הלפני אחרון בטבלה עם ניצחון 3-1 על אלמריה החלשה במחזור האחרון, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו ושמונה משחקים ללא ניצחון במהלכם היא מפסידה בארבעה משחקים. ריאל תשחק היום ללא היגוואין כאמור שאליו מצטרפים חדיירה וקנאלס. מלאגה תשחק ללא דודה, פורטילו וללא השוער סרג'יו אסיירו. אין לי ספק שריאל תנצח את המשחק הזה ואפילו בהפרש של יותר משער אחד, אבל אם אתם רוצים יחס קצת יותר גבוה, אז שווה להמר על אובר 3.5 שערים מאחר ו-4:0 הוא אפשרי בהחלט ואפשרי להמר על שער אחד של רונאלדו.

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק