מיאמי רוצה להתאושש מול אורלנדו

המלצת WINNER NBA: אחרי ההפסד 86-91 מול הניקס ביום א', רוצה הקבוצה של לברון ג'יימס לחזור למסלול הניצחונות במשחק מול המג'יק, שניצחה את הניקס ביום ג' והשלימה ניצחון שלישי ברציפות, כשכוכבה דוויט הווארד קולע 30 נק' וקוטף 16 ריב'

יום חמישי 03 מרץ 2011
שלמה חסיד
מיאמי היט חטפה מהלומה רצינית כשהפסידה 86-91 לניו יורק ניקס ביום א', במשחק הטעון והרגיש. עכשיו רוצה הקבוצה של לברון ג'יימס להחזיר את הכבוד ולנצח בבית את אורלנדו מגי'ק. 

מיאמי ממוקמת שניה בטבלת המזרח, וכוכבה דווין וויד שקלע רק 12 נקודות מול ניו יורק אמר: "אנחנו חייבים להתעורר כי נגמר זמן הניסיונות ועכשיו צריך לייצר קבלות. המשחק היום חשוב מאין כמוהו לביטחון העצמי שלנו כקבוצה". 

בהיט בונים רבות על יכולתו של הרכז מייק ביבי שהחליף את מיודענו קרלוס ארויו, ובקבוצה בונים עליו שיוסיף ללכידות הקבוצתית. לברון ג'יימס שקלע 51 נק' בניצחון ההיט על אורלנדו ב-4 בפברואר 100-104, התייחס להצטרפותו של ביבי כשאמר: "הוא בדיוק השחקן שהיה חסר לנו ואני בטוח שהוא יתרום לנו המון". 

המג'יק ממוקמים במקום הרביעי בטבלת המזרח, והם כבר אחרי שלושה ניצחונות רצופים וכן חמישה ניצחונות מששת המשחקים האחרונים. ביום שלישי ניצחה הקבוצה את הניקס 110-116, ומאמן הקבוצה סטן ואן גנדי אמר: "אנחנו במגמת שיפור אבל הפסד הלילה עלול לשנות את המגמה. אנחנו חושבים רק ניצחון".

דוויט הווארד קלע 30 נק' ולקח 16 ריב' בניצחון ביום שלישי, ולקראת המשחק הלילה הוא אמר: "ניצחון שלנו על ההיט יהיה הצהרת כוונות שלנו לקראת הפלייאוף הקרב ובא".

משחק מספר 89: מיאמי היט - אורלנדו מג'יק (5+), ההימור: 2

תמונה: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק