4 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? על ארבעה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה. הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 04 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 המלצות WINNER לליגה הצרפתית השנייה:

משחק מס. 8 - אז'קסיו - לאבאל - 1 (יחס 1.55)

אז'קסיו מדורגת במקום השני בטבלה עם 41 נק' כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר מצויין אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. לאבאל, שתתמודד מולה,  מדורגת במקום ה-14 בטבלה, כשהיא אחרי ניצחון גדול 4-0 על בולון, זאת אחרי הפסד מול שאטורו בחוץ ושתי תוצאות תיקו מול נאנט ומול טור. מאזן הבית של אז'קסיו העונה עומד על תשעה ניצחונות ב-12 משחקים עם הפסד ביתי אחד בלבד, כאשר לאבאל טרם ניצחה משחק חוץ העונה (היחידה בליגה), כשמאזנה עומד על שמונה הפסדים וארבע תוצאות תיקו. למרות הניצחון היפה במחזור האחרון, לדעתי לאבאל תחזור היום להפסיד.

משחק מס. 10 - טור - ואן - 1 (יחס 1.40)

טור מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון 4-3 בלה האבר, זאת אחרי שני ניצחונות ותוצאת תיקו אחת. היא תארח היום את ואן שמדורגת במקום ה-19 בטבלה כשזו נמצאת בכושר גרוע, אחרי ארבעה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה וחמישה הפסדים במהלך שבעת המשחקים האחרונים. טור משיגה העונה במשחקי הבית שלה מאזן של שמונה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו שלושה הפסדים. ואן מהצד השני חלשה במשחקי החוץ שלה כשהיא מנצחת פעמיים בלבד לצד עשרה הפסדים ללא תוצאות תיקו. אז תיקו היא לא תשיג פה היום אז נשאר לנו ההפסד. היא מאוד חלשה לאחרונה ולדעתי היא תפסיד בטור.

משחק מס. 12 - קלרמונט - איסטרס - X (יחס 2.70)

קלרמונט מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון 2-1 את נים, זאת אחרי תיקו מול סדאן ושני הפסדים רצופים ללה האבר ולאנג'ר. קלרמונט תארח היום את איסטרס שמדורגת במקום העשירי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול אנג'ר, זאת אחרי שלושה ניצחונות והפסד אחד. מאזן הבית של קלרמונט העונה עומד על חמישה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושני הפסדים כאשר איסטרס מהצד השני משיגה במשחקי החוץ שלה מאזן של ארבעה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. איסטרס בסך הכל נראית לא רע בתקופה האחרונה ולמרות הניצחון של קלרמונט במחזור האחרון, לדעתי המשחק היום יהיה שקול מאוד וגם הוא יסתיים בתוצאת תיקו.

משחק מס. 14 - שאטורו - טרואה - X (יחס 2.50)

שאטורו מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי 4 נק' בשני המחזורים האחרונים עם תיקו מאופס מול מץ וניצחון ביתי על לאבאל. טרואה מהצד השני במקום השמיני בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדי חוץ רצופים אך עם ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים שלה. מאזן הבית של שאטורו העונה עומד על 5-3-4 לעומת טרואה שמשיגה במשחקי החוץ שלה מאזן של 5-2-6. יהיה משחק שקול לדעתי. טרואה טובה יותר משאטורו ולהערכתי המשחק יסתיים בתוצאת תיקו.

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק