דאלאס רוצה ניצחון שמיני ברציפות

המלצת WINNER NBA: הקבוצה של נוביצקי תארח את אינדיאנה בלי הסנטר טייסון צ'נדלר שייעדר בשורותיה. הפייסרס הפסידה בחמישה משמונת משחקיה האחרונים

יום שישי 04 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

  דאלאס מאבריקס תארח הלילה את אינדיאנה פייסרס למשחק שבו היא מועמדת ברורה לניצחון גם בלי הסנטר שלה טייסון צ'נדלר, שיוחלף בברונדון  היווד שיעלה מהספסל. דאלאס מועמדת ברורה לרשום ניצחון שמיני ברציפות, שעשוי להיות גם הניצחון התשיעי ברציפות שלה בביתה.

 לדאלאס סגל עמוק ביותר. בחודש ינואר היא החסירה את צ'נדלר וכן את קרון בטלר, אבל ידעה לחפות על כך בתצוגת תכלית של שאר השחקנים. ביום שלישי ניצחה דאלאס את פילדלפיה 93-101 במשחק שבו ג'ייסון קיד קלע 13, הוסיף 10 ריב' ו-11 אס'.

 המבריקס ניצחו בששת המשחקים האחרונים מול הפייסרס, וכן ב-10 מ-11 המשחקים האחרונים נגדם. ג'ייסון קיד אמר לקראת המשחק היום: "הפייסרס קבוצה טובה ובטח שלא נזלזל בהם. נבוא לתת את הכול".

 הפייסרס הפסידה בחמישה משמונת משחקיה האחרונים, כשקודם לכן,  היושחקניה  במאזן חיובי של 1-7 תחת המאמן החדש פרנק  ווגאל. ביום רביעי הם הפסידו לאוקלהומה 89-103, והמאמן ווגל אמר: "אני מאמין בשחקנים שלי ויודע שמול דאלאס ניראה הרבה יותר טוב מאשר במשחק האחרון".

משחק מספר 27: דאלאס מאבריקס - אינדיאנה פייסרס (9+). ההימור: 1

 צילום: GETTYIMAGES

 

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק