ניצחון לאנדיוני, 0:3 לישראל

גביע הדייויס: אנדי רם ויוני ארליך חזרו מפיגור לניצחון 6:4, 4:6, 3:6, 1:6 על על מרצ'ין מטקובסקי ומריוש פירסטנברג, השלימו ניצחון 0:3 של הנבחרת הישראלית על הפולנית והבטיחו את המקום בפלייאוף על העלייה לבית העליון

שבת 05 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
נבחרת הדייויס של ישראל השלימה היום (שבת) ניצחון 0:3 חלק על נבחרת פולין. בעקבות הניצחון, הבטיחה הנבחרת הישראלית את מקומה בשלב הפלייאוף בו תמודד על עלייה לבית העליון. 

אחרי שדודי סלע ואמיר ויינטרוב העלו אתמול את הנבחרת הישראלית ליתרון 0:2, אנדי רם ויוני ארליך השלימו היום את הניצחון על הנבחרת הפולנית, כשגברו 6:4, 4:6, 3:6, 1:6 על מרצ'ין מטקובסקי ומריוש פירסטנברג (9 ו- 10 בעולם בהתאמה). 

הפולנים פתחו טוב יותר, אנדי ויוני התקשו להכנס לעניינים ונקלעו לפיגור 0:1 בתום המערכה הראשונה. במערכה השניה התעלה הצמד הישראלי, השיג ניצחון 4:6 ואיזן ל- 1:1 במערכות. מכאן ואילך, הדרך היתה קלה הרבה יותר בדרך לניצחון 1:3 בסיום.  

יוני ארליך
אמר בסיום: "עשינו את זה. הוצאנו הרבה לחץ השבוע אחרי תקופה קשה ללא ניצחונות. ידענו שאף אחד לא יוריד אותנו פה מנוצחים בזכות הקהל הזה".

אנדי רם אמר: "זו נבחרת עם המון נשמה. החבר'ה פה עושים עבודה מדהימה, אבל הלב של הנבחרת הזו זה הקהל. הנבחרות שבאות לפהנ מאבדות נקודות בשדה התעופה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק