שופט הותקף בליגה ג'

אפי יואבוב נזקק לטיפול רפואי לאחר שהוכה על ידי מספר שחקנים בעת ששפט משחק של ליגה ג' צפון. מנכ"ל איגוד השופטים: "נדאג להגשת תלונה במשטרה ולמיצוי כל ההליכים כנגד אותם שחקנים"

שבת 05 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 שופט סגל ליגה א' של איגוד השופטים, אפי יואבוב, הותקף בשבת באופן חמור על ידי מספר שחקנים ופונה לטיפול רפואי, כשהוא סובל מחבלות חמורות.

האירוע החמור התרחש במשחק ליגה ג' יזרעאל בין הפועל בני כבביר לפאראדיס, כאשר האירועים האלימים החלו בעקבות שליפת כרטיס אדום של השופט לעבר אחד השחקנים.

כוח אבטחה שהיה במקום הצליח לאחר כמה דקות להרחיק את השופט  מהמקום, לא לפני שכמה שחקנים התנפלו עליו וכאמור פגעו בו באופן חמור.

יואבוב פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה. יש לציין כי מדובר במקרה רביעי של תקיפת שופט בנסיבות מחמירות בליגה ג' צפון רק בחודש האחרון.

מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר, אמר בתגובה: "אנחנו רואים את הנושא בחומרה רבה. אני אבקש מתובע ההתאחדות למצות את כל ההליכים המשפטיים כנגד מי שיימצא אשם באירועים ושכף רגלם לא תדרוך לעולם במגרשי הכדורגל, מעבר למיצוי הדין הפלילי נגדם. אנו נדאג להגשת תלונה במשטרה ולמיצוי כל ההליכים כנגד אותם שחקנים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק