2 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? על שני משחקים מהליגה הצרפתית והליגה הגרמנית. הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום ראשון 06 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 כמו בכל יום, נופלים על חובבי ההימורים שלל רב של משחקים מן הליגות השונות והם צריכים לבחור על אילו משחקים הם הולכים הפעם. ניסינו לעשות לכם סדר ולבחור שני משחקים שהם גם מעניינים וגם טובים להימור. שיהיה בהצלחה.


משחק מס. 16 - פרייבורג - ורדר ברמן - 1 (יחס 2.30)

פרייבורג מדורגת במקום השמיני בבונדסליגה כשהיא מפסידה פעמיים במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה בליגה, שניהם בחוץ מול שאלקה ומול קלן כשבבית היא משיגה דווקא מאזן מרשים של שבעה ניצחונות בתשעת משחקי הבית האחרונים שלה. ברמן מהצד השני מדורגת שימו לב, במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון אחד בלבך במהלך 12 משחקיה האחרונים במהלכם היא מפסידה בשבעה משחקים כשבמשחקי החוץ שלה היא אחרי תשעה הפסדים במהלך 12 משחקי החוץ האחרונים שלה. פרייבורג בבית כפי שאמרתי נראית מצויין. פרייבורג ללא מוז'דה המושעה וללא שוסטר כאשר ברמן תשחק ללא האנט ויאנסן הפצועים וללא קלמנס פריץ' המושעה. בכושר של ברמן לאחרונה ובמיוחד בחוץ, קשה לי לראות אותה משיגה פה היום ניצחון או בכלל נקודות. ההימור שלי, פרייבורג תנצח כאן. חזקו בכל זאת ב-X.

משחק מס. 50 - מארסיי - ליל - 1 (יחס 1.85)

הליגה הצרפתית: ליל רוצה לחזור למקום הראשון בטבלה על חשבונה של ראן, אך לשם כך היא צריכה ואף חייבת לנצח בחוץ את מארסיי החזקה. מארסיי מהצד השני במקום השלישי בטבלה במרחק של 4 נק' מהמקום הראשון כך שניצחון שלה היום יוריד את הפער מראן אליה לנקודה אחת בלבד. מארסיי בכושר מצויין אחרי ארבעה ניצחונות במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה ושישה ניצחונות במהלך שמונת המשחקים האחרונים. ליל מהצד השני מנצחת את לוריין בגביע בפנדלים כאשר בליגה היא אחרי תיקו מול ליון והפסד במונפלייה. מארסיי תחסר למשחק היום את ולבואנה, ז'יניאק ואת סזאר כאשר ליל בהרכב הרגיל שלה ללא פצועים משמעותיים. בכושר של מארסיי אני לא חושב שליל תצליח לחלץ ממנה נקודות על אף היותה בצמרת הליגה. אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק