הערב בצרפת: כמעט משחק עונה

מארסיי מהמקום השלישי תארח בוולודרום את ליל מהמקום השני למשחק פתוח שתהיה לו השפעה גדולה על עתידן של שתי הקבוצות שרוצות להרוס את חלום האליפות של ראן. המלצת WINNER נרחבת ומיוחדת

יום ראשון 06 מרץ 2011
שלמה חסיד
 בצרפת יערך היום משחק שיפגיש את מארסיי מהמקום השלישי עם ליל מהמקום השני - משחק שתהיה לו חשיבות מכרעת על המשך דרכן של שתי הקבוצות.

ליל רוצה לחזור למקום הראשון בטבלה על חשבונה של ראן (ניצחה אתמול במסגרת המחזור ה-26 את מונפלייה), אך לשם כך היא צריכה ואף חייבת לנצח בחוץ את מארסיי החזקה. מארסיי מהצד השני, במקום השלישי בטבלה במרחק של 4 נק' מהמקום הראשון כך שניצחון שלה היום יוריד את הפער מראן אליה לנקודה אחת בלבד. 

מארסיי בכושר מצויין אחרי ארבעה ניצחונות במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה ושישה ניצחונות במהלך שמונת המשחקים האחרונים. ליל, מהצד השני, ניצחה את לוריין בגביע בפנדלים כאשר בליגה היא אחרי תיקו מול ליון והפסד במונפלייה.

 מארסיי תחסר למשחק היום את ולבואנה, ז'יניאק ואת סזאר, כאשר ליל בהרכב הרגיל שלה ללא פצועים משמעותיים.

מארסי אותה מאמן דידיה דשאן,  אירחה עד כה 12 משחקי ליגה באיצטדיון הוולודרום, שבעה מהם היא ניצחה, ארבעה סיימה בתיקו ומשחק אחד היא הפסידה. לפי מדד ה"לאקיפ" מרסיי מדורגת כקבוצה השלישית הכי טובה בביתה.

ליל לעומת זאת שיחקה עד כה 12 משחקי חוץ, כשבמשחקים האלה היא ניצחה ארבע פעמים, הפסידה פעמיים, ובשישיה משחקים סיימה בתיקו. מדד הלאקיפ מדרג אותה כקבוצה השניה הכי טובה בליגה במשחקי חוץ.

היתרון של ליל במשחקי החוץ והכושר שלה, גורמים לנו להמליץ לטובתה.

משחק מספר 50: מארסיי - ליל. ההימור: 2. היחס : 3.45

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק