כהן: אין לנו הצהרות אליפות

מכבי חיפה ומכבי תל אביב סיימו בתיקו 0:0 מאכזב ולא היו מרוצות מהיכולת שהפגינו. לוי: לא היינו חדים היום. השחקנים היו קצת כבדים. כהן: חסר לנו מחץ בהתקפה. הרציקוביץ': מאוכזב. ציפיתי לראות כדורגל טוב יותר

יום שני 19 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

מאכזב היה הערב בקרית אליעזר, הקרב המרתק בין מכבי חיפה ומכבי תל אביב, שניים מהמועדנים המעוטרים במדינה איכזבו עם תצוגת נפל שהסתיימה בתיקו 0:0.

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי: "לא היינו חדים היום ונראינו רע. היינו ממש רעים בכל מה שקשור לעבודה טכנית עם הכדור. ללא ספק, היכולת הזו לא תספיק לצסק"א, למרות שאלו יהיו תנאים אחרים ומשחק שונה".

אנחנו בבית תמיד שואפים לנצח אבל עמדה מולנו קבוצה שנתנה פייט והיינו מאוד לא חדים כי הייתה לנו אפשרות לתפוס אותם חשופים. יכול להיות שחלק מהשחקנים היו קצת כבדים, אבל סה"כ ממשחק ההגנה אני מרוצה".

המאמן הירוק התייחס למשחק הגומלין מול צסק"א מוסקבה השבוע בגביע אופ"א ואמר: "אני מזכיר לכולם שמדובר בצסק"א, אלופת רוסיה שלקחה אליפת אירופה לפני שנה וחצי. אנחנו אמנם מגיעים לא פייבוריטים ונקווה שנוכל לעשות ערב גדול כמו שעשינו כבר באירופה ושנעשה סנסציה אירופית".

לוי התייחס גם לפציעה של יניב קטן הערב ואמר: "יניב בביה"ח ותפרו לא את האף. יש לו גם חתך וגם כנראה חבלה. זה קצת לא נעים ונקווה שהוא יתגבר ותהיה לו רפואה שלמה".

אלי כהן: "לא ניצלנו את ההזדמנות להתקרב לבית"ר ושוב לא הבקענו שערים. חסר לנו מחץ בהתקפה. החלק ההתקפי של חיפה חזק מאוד ויש להם יכולת בהתקפה שלנו אין. לא היו בכלל מלחמות פסיכולוגיות כמו שניסו לעשות השבוע.

אין לנו כרגע הצהרות אליפות. אסור לשכוח שאני מחזיק כרגע שישה שחקנים מהנבחרת האולימפית ולוקח זמן לחבר את הקבוצה. האוהדים שלנו נפלאים ואנחנו נדע להתחזק בעונה הבאה בכל מיני פרמטרים על המגרש".

ניר דוידוביץ': "כמובן שהיינו רוצים לנצח היום אבל הם סגרו היטב. הנענו את הכדור טוב אבל היה לנו חוסר ריכוז ליד השער. חבל שלא ניצלנו את המצבים. היה משחק מאוד טקטי. הולך להיות משחק שונה מול צסק"א.

לוני הרציקוביץ' אמר בסיום: "אני מודה שאני מאוד מאוכזב. המשטח היה קשה היום והשחקנים החליקו. ציפיתי לראות כדורגל יותר טוב".

סייע בהכנת הכתבה: כהן אייל

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק