הסתיימה השעייתו של לואיס פרננדס

פיפ"א הודיעה באופן רשמי כי הוסרו כל המגבלות שהוטלו על מאמן נבחרת ישראל. יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון: "מעכשיו כולנו עם הפנים קדימה למשחקים מול לטביה וגיאורגיה". פרננדס: "המטרה: שש נקודות מלטביה וגיאורגיה

יום שני 07 מרץ 2011
אסף בילגורי
 פרשת לואיס פרננדס והחוב שלו לקבוצה הקטרית הסתיימה היום באופן סופי. זאת אחרי שבמשרדי ההתאחדות התקבלה הודעה מפיפ"א, אשר מאשרת כי התיק בעניינו של מאמן נבחרת ישראל נסגר והוסרו כל המגבלות אשר הוטלו על המאמן.

ההודעה הרשמית הזו, מאפשרת ללואיס פרננדס להכין את הנבחרת בראש שקט לקראת צמד המשחקים הגורלי במוקדמות יורו 2012 נגד לטביה וגיאורגיה. כזכור, ישראל חייבת לנצח את שני המשחקים כדי להשאיר לעצמה סיכוי תיאורטי לעלות ליורו.

מההתאחדות לכדורגל
נמסר בתגובה: "אנחנו מאחלים ללואיס בהצלחה במשימות הקרובות מול לטביה וגיאורגיה. אנו שמחים שהעניין הזה מאחורינו וכעת כולנו מרוכזים בהצלחתה של הנבחרת".

מאמן הנבחרת, לואיס פרננדס, מסר בתגובה: "הסדרתי את העניינים מול פיפ"א כדי להיות עם הנבחרת שלי וכעת הגיע האישור הרשמי. כולנו צריכים להיות עכשיו עם מטרה אחת בראש - שש נקודות בשני המשחקים הקרובים מול לטביה וגיאורגיה, ולהתאחד סביב נבחרת ישראל. במקביל, אני ממשיך לנהל את ענייני המשפטיים בבית המשפט בז'נבה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק