קלייסטרס לא תשתתף בצרפת

הטניסאית הבלגית החליטה להתמקד בזכייה בווימבלדון לפני שתפרוש והודיעה כי לא תשתתף ברולאן גארוס - הפסידה בגמר אנטוורפן למורסמו. מאריי ניצח את רודיק בסאן חוזה

יום ראשון 18 פברואר 2007
אורן קורנפלד

קים קלייסטרס, הטניסאית המדורגת רביעית בעולם הפתיעה כשהחליטה שלא ליטול חלק ברולאן גארוס השנה, זאת כדי להתרכז בטורניר ווימבלדון שיגיע לפני פרישתה.

הבלגית סיפרה כי טורניר ווימבלדון יהיה האחרון בקריירה שלה, ולכן היא תנסה הכל כדי לזכות בתואר בו. קלייסטרס אמרה: "אני תמיד סבלתי מהחימר, והזמן להתכונן בין הרולאן גארוס לווימבלדון הוא קצר מאוד".

הטניסאית בת ה-23 הוסיפה: "המטרה שלי היא לזכות בווימבלדון, ולכן אני רוצה לתת לעצמי כל סיכוי שם ולהגיע כמה שיותר מאומנת על הדשא לפני כן".

קלייסטרס עתידה להתחתן עם שחקן הכדורסל בריאן לינץ' לאחר הופעתה בלונדון, זאת לפני שהיא תפרוש בסיום השנה. תואר הגראנד סלאם היחיד שהיא השיגה היה ב-2005 כשזכתה באליפות ארה"ב הפתוחה.

אנטוורפן: קלייסטרס הפסידה בגמר

הבלגית פספסה הזדמנות לזכות בתואר אחרון במדינתה, אנטוורפן (פרסים בסך 600 אלף דולר), לאחר שהפסידה בגמר הטורניר לאמלי מורסמו הצרפתייה 6:4 ו-7:6. מורסמו זכתה במחבט בשווי מיליון דולר.

ירוסלבה שבדובה שהדיחה את ציפי אובזילר שלנו מהמשך טורניר בנגלור (פרסים בסך 175 אלף דולר) בחצי הגמר, זכתה בטורניר שנערך בהודו אחרי שגברה על מארה סנטאנגלו האיטלקייה 4:6 ו-4:6.

אנדי מאריי האנגלי העפיל לגמר טורניר סאן חוזה, ארה"ב (פרסים בסך 416 אלף דולר) אחרי שניצח בשתי מערכות את אנדי רודיק האמריקני 6:7 ו-4:6. בגמר שייערך הלילה יפגוש מאריי את איבו קרלוביץ' הקרואטי.

בטורניר קוסטה דו סאייפה, ברזיל (פרסים בסך 456 אלף דולר) זכה גילרמו קנאס הארגנטינאי אחרי שנצח בגמר את חואן קרלוס פריירו 6:7 ו-2:6.

צילום: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק