מיאמי רוצה לשבור את הבצורת

המלצות WINNER NBA: אחרי ארבעה הפסדים רצופים, תארח הקבוצה של לברון ג'יימס את פורטלנגד, שניצחה ב-10 מ-13 משחקיה האחרונים. אלא שלברון ג'יימס שומר על ממוצע של 34.1 נק' בשבעת המשחקים האחרונים מול פורטלנד שכולם הסתיימו בניצחונות

יום שלישי 08 מרץ 2011
שלמה חסיד
הדיבורים על כך שהאליפות מונחת כבר בכיסה של מיאמי השנה התנפצו אל מול ארבעת ההפסדים הרצופים שנחלה הקבוצה לאחרונה. כעת יש לקבוצה אפשרות להתאושש כשתארח הערב את פורטלנד למשחק קובע.

ההפסד ביום ראשון לשיקגו 86-87 אמלל מאוד את מיאמי. דווין וויד ניסה להתפייט כשאמר אחרי ההפסד: "כולם רצו שמיאמי היט תפסיד משחקים, אז אני מאמין שעכשיו כשהפסדנו אנחנו חיים בעולם טוב יותר", אבל ספק אם ההתפייטות הזו משפרת במשהו את מצב הרוח השפוף בקבוצה שלו.

דווין וויד ולברון ג'יימס החטיאו הזדמנויות נוחות בעשר השניות האחרונות של המשחק ביום א', ומנעו מהקבוצה שלהם ניצחון במשחק. לברון אמר: "אני לא חשבתי שלא יהיו לנו משברים השנה. החוכמה זה להגיע לשיא במאני טיים, ואתם תראו אותנו בפלייאוף". 

פורטלנד ממול ניצחה בחודש האחרון ב-10 מתוך 13 המשחקים האחרונים שלה, ואתמול היא ניצחה את אורלנדו 85-89, וזאת בלי דווייט הווארד המושעה. במשחק האחרון בו אירחה את מיאמי ב-9 בינואר פורטלנד קלעה באחוז נמוך של 41.9 אחוז בלבד, אבל בכל זאת כמעט ניצחה בזכות 31 נק' ו-14 ריב' שקלע כוכבה למרקוס אולדריג'. 

אלא שפורטלנד נתקלה בערב אדיר של לברון ג'יימס שקלע 44 נק' ולקח 13 ריב', כשחברו לקבוצה דווין וויד קולע 34 נק', בניצחון 100-107 של קבוצתו בהארכה. היה זה המשחק הטוב ביותר שהפגינו ג'יימס וויד ביחד העונה.  

ללברון יש ממוצע של 34.1 נק' מול פורטלנד בשבעת המשחקים האחרונים שלו מולה, שכולם הסתיימו בניצחון קבוצתו. זהו המאזן הטוב ביותר של לברון מול קבוצה כלשהי בליגה.

משחק מספר 46: מיאמי היט - פורטלנד בלייזרס (9+), ההימור: 2

תמונה: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק