מכבי: לא ננהל מומ עם שחקנים

לאור הגעיות שנוצרו עם השחקנים הזרים הודיעו במכבי כי ישהו את המו"מ עד סיום העונה. קאלה שמכבי ת"א מימשה את האופציה עליו דורש תוספת של למעלה מ-50 אלף דולר

יום שלישי 01 מאי 2007
אשר גולדברג

טברטנקו קאלה, מהשחקנים הזרים הבולטים ביותר בליגת העל, שוערה של מכבי ת"א מנהל מו"מ קשוח עם קבוצתו, שמימשה עליו אתמול את האופציה לעונה הבאה.

קאלה ששכרו בעונה הנוכחית עמד על כ-100 אלף דולר רוצה תוספת של 50 אלף דולר ובשלב זה במכבי ת"א מתכוונים להוסיף לו מקסימום קצת יותר מ-10 אחוזים. נראה שבשלב זה שני הצדדים רחוקים מהסכמה.

בימים הקרובים ייפתח גם מו"מ עם הבלם מילאן מרטינוביץ'. כבר עכשיו ברור שהקשר דיאן איליץ' ӕמילאן מרדיקוביץ' לא ימשיכו בקבוצה כשגם ג'ובאני רוסו לא יקבל הצעה להישאר בקרית-שלום.

מכבי תל אביב פירסמה הבוקר הודעה לפיה: "מכבי ת"א הודיעה לשחקנים קאלה טברטקו ומילאן מרטינוביץ על המשך התקשרותנו עימם לעונה נוספת, בהתאם להסכמים הӧיימים עימם.

המועדון והשחקנים מתמקדים כעת ביעד המרכזי אשר עומד לפנינו והוא לשחק במסגרת אירופאית בעונה הקרובה. אין בכוונתנו לדון עם אף שחקן על תנאי העסקתו עד לסיום העונה.

שחקנים הנמצאים תחת חוזה אשר בתום העונה יעדיפו שלא לשחק במועדון מכל שיߧול שהוא יוכלו לחפש להם קבוצה שתרכוש אותם מהמועדון.

אנו סבורים כי זו זכות לשחק במדי מכבי ת"א וחפצים בשחקנים הגאים לשחק בשורות המועדון".

הבוקר (שלישי) לאחר יום מנוחה שבה מכבי ת"א לאימונים לקראת משחק הליגה הקרוב מול מכבי הרצליי۔ בבלומפילד (שבת, 19:30).

באימון נטלו חלק כלל שחקני הסגל למעט הקשר ארז מסיקה והחלוץ מיליאן מרדקוביץ.

מסיקה ערך טיפול פיזיותרפי ואינו כשיר לאימונים בשל המתיחה החזקה ממנה סובל בשריר הארבע ראשי. החלוץ הסרבי לעומתו סובל מחבלה ישבה זכר למשחק מולȠבני יהודה וערך אימון ריצה קל וטיפולים.

במהלך האימון עבר ויקי פרץ עם שחקני ההתקפה על בעיטות לשער בעוד המאמן אלי כהן ערך תרגול טקטי כהכנה לשבת.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק