ארסנל: שצ'סני ייעדר 6 שבועות

השוער הפולני של התותחנים צפוי להיעדר תקופה של כחודש וחצי בעקבות הפציעה באצבעו. ארסנל במצוקה קשה בין הקורות, ארסן ונגר: "זקוקים לשוער מנוסה כמחליף לאלמוניה"

יום שישי 11 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
ווייטק שצ'סני, שוערה הפולני של ארסנל, צפוי להיעדר מבין קורותיה של קבוצתו למשך תקופה של כשישה שבועות. 

השוער בן ה-20 נפצע באצבעו בדקה ה-16 במשחק שמינית גמר ליגת האלופות מול ברצלונה בקאמפ נואו, תוך שהדף בעיטה חופשית של דני אלבס, והוחלף ע"י מנואל אלמוניה בתום טיפול רפואי קצר שניתן לו על כר הדשא.

בעקבות פציעתו של שצ'סני, נקלעה ארסנל לבעיית שוערים חמורה. כזכור, הפולני הוזעק לשער התותחנים לאחר שלוקאש פביאנסקי סיים את העונה בעקבות ניתוח שעבר בכתפו. גם  ויטו מאנונה הושבת עקב פציעה בירך, בזמן השאלה להאל סיטי. 

"אנו זקוקים לשוער מנוסה כמחליף לאלמוניה" אמר המנג'ר ארסן ונגר. "אנחנו יכולים להזעיק  את מאנונה מהאל סיטי, אבל הוא לא כשיר. פביאנסקי בחוץ עד תום העונה. אנחנו בפירוש זקוקים לכיסוי בעמדה הזו. כשחלון ההעברות רחוק מאחוריהם, המועדון ייאלץ לפנות להנהלת הפרמייר-ליג בבקשה לאשר לה לבצע החתמה נוספת.

אלמוניה, שאמור היה לעזוב את התותחנים במהלך ינואר אחרי שלא קיבל את הקרדיט מונגר, מצא עצמו לפתע שוב כשוער ראשון כשמאמנו הצרפתי בהחלט מרוצה מרוח הלחימה שלו: "הוא מקצועי מאוד. הגישה שלו נהדרת. הוא בהחלט שיחק מצוין כשנכנס כמחליף מול ברצלונה. הוא היה עסוק במיוחד בדקות הסיום ועמד בהן יפה".


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק