המצב שלנו עדיין בעייתי

מאמן בית"ר ירושלים, רוני לוי, לא מסתנוור מהניצחון על הפועל תל אביב ומודאג מהמשחק מול הפועל רמת גן: "חייבים לעשות קפיצת מדרגה מול הקבוצות הקטנות ולתרגם את הפיייבוריטיות שלנו למשחק טוב ולניצחון"

יום שישי 11 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
אחרי שהשיגה השבוע ניצחון 0:1 על הפועל תל אביב, שקטע תקופה של חמישה משחקים ללא ניצחון, תנסה בית"ר ירושלים לרשום ניצחון שני ברציפות כשתתארח בשבת ב'וינטר' אצל נועלת הטבלה, הפועל רמת גן. 

המאמן רוני לוי אמר היום (שישי) לרדיו ירושלים: "במשחקים מול הגדולות בהם אני אימנתי, הקבוצה היתה טובה מאוד מבחינה טקטית וגם היתה תמיכה אדירה של הקהל. במשחקים האלה לא היינו צריכים להיות דומיננטיים ולא להכתיב את הקצב. מול הקטנות זה שונה ואנחנו חייבים לעשות קפיצת מדרגה בעניין הזה".

"המשחק מול רמת גן חשוב וקשה. יש פה הרבה עניין של עבודה מנטלית עם השחקנים, כי אנחנו פייבורטים ברורים. אנחנו צריכים לתרגם את הפיייבוריטיות שלנו לניצחון ולמשחק טוב. מאוד שמחתי מהניצחון על הפועל, אבל שלא נתבלבל לרגע, המצב שלנו עדיין בעייתי". 

"בית"ר היום בסיטואציה לא נעימה וכולם מבינים את זה. כולם חושבים היום על טובת הקבוצה ולא על טובתם האישית. יש לי כאב ראש בגלל ההרכב. עמית בן שושן חזר מפציעה וחן עזריאל חזר מעונש השעייה עקב צבירת כרטיסים צהובים. לדעתי, החבר'ה יהיו מאוד דרוכים ורציניים ואני מאמין שננצח".

מן העבר השני, מאמן הפועל ר"ג ירון הוכנבוים, נשמע אופטימי כשאמר: "אני מאמין שמחר הכדורגל הישראלי יזכה להפתעה והפועל ר"ג תנצח את בית"ר. ברמת הרעב והמוטיבציה שלנו אני רואה את זה קורה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק