זה יום מאכזב, יום כואב

מוטי איווניר מבכה את התבוסה שנחלה קבוצתו לקרית שמונה: "קשה להסביר את ההתפרקות הזו, שעלתה לנו במחיר של הפסד כואב". רן בן שמעון: "הוצאנו את המשחק הכי טוב שלנו העונה ברגע הטוב ביותר"

שבת 12 מרץ 2011
שלמה חסיד
מכבי תל אביב הובסה הערב (שבת) בקרית שמונה על ידי הקבוצה המקומית של רן בן שמעון, שעם ניצחון 0:4 מדהים שלחה את הצהובים הביתה כואבים ומושפלים.
 
מאמן מכבי ת"א, מוטי איווניר, אמר בסיום: "קשה להסביר את ההתפרקות הזו, שעלתה לנו במחיר של הפסד כואב. אחרי תוצאה כזו, אין הרבה מה להגיד. זה יום מאכזב, יום כואב, אבל מי שמתעסק בכדורגל יודע שיש גם ימים כאלו. צריך לדעת להתמודד גם עם אכזבות ולא רק עם הצלחות". 

"מכבי חיפה והפועל ת"א, נכון לעכשיו, נראים יותר טוב מאיתנו. אנחנו לא צריכים לחשוב עכשיו על אליפות, אלא על להגיע לפלייאוף העליון עם כמה שיותר נקודות. אנחנו צריכים להרים את הראש מחר בבוקר, להסתכל קדימה ולהמשיך הלאה. למרות התוצאה האכזרית הזו, אנחנו צריכים לחשוב איך בשבוע הבא אנחנו לוקחים 3 נקודות".

מן העבר השני, רן בן שמעון סיכם: "במשחקים גדולים' לא מספיק לבוא עם לב גדול אלא גם עם הבנה ועם ראש. השחקנים שלי עשו את זה. הוצאנו את המשחק הכי טוב שלנו העונה ברגע הטוב ביותר. אנחנו צריכים להישאר צנועים, להמשיך לעבוד קשה ולראות איך מגיעים לפלייאוף העליון.

"יש לנו קבוצה שאוהבת לרוץ, אוהבת לשחק כדורגל ואני שמח ממה שראינו. גם בחלק הקדמי וגם באחורי, כולם עשו עבודה טובה".

ברק בדש הוסיף: "באנו מוכנים למשחק והתוצאה משקפת. הורדנו קצת את הרגל מהגז במחצית השניה, אבל מה שחשוב זה שבאנו מוכנים ופתחנו טוב. בתקופה האחרונה אני מרגיש טוב גם באימונים וגם במשחקים. אני שמח שרן נתן לי לפתוח בהרכב ושהחזרתי לו על המגרש. אנחנו מועדון צנוע עם שחקנים צנועים ורגליים על הקרקע. נקווה שנהיה במקום הזה גם בסיום העונה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק