המשחק הכי חשוב העונה

כך אמר מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, לקראת המפגש מול צסק"א ביום חמישי. יניב קטן סובל מחתך בעין ויעדר מהמשחק. בחיפה מאוכזבים מהמשחק מול מכבי ת"א

יום שני 19 פברואר 2007
עדי גלסקה
"יש לנו בעיה מנטלית בין המשחקים באירופה למשחקים בליגה" כך אמר הבוקר ל- TELESPORT מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, והוסיף: "רוב השחקנים נמצאים בתקופה פחות טובה, זה קורה בכדורגל. אנחנו מאוכזבים מאוד מהמשחק אמש מול מכבי ת"א, לא היינו מאורגנים בחלק הקדמי ולכן איבדנו שתי נקודות יקרות מאוד עבורנו".

לוי כבר חושב על המשחק ביום חמישי, משחק הגומלין מול צסק"א מוסקבה. "זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה" אמר לוי והוסיף  "אם נעבור שלב נוכל לומר שעשינו משהו גדול באירופה. זה לא הולך להיות קל, צסק"א קבוצה מצויינת בכל זאת מדובר באלופת רוסיה. אני מאמין שעם הקהל והמוטיבציה שלנו באירופה, אנחנו יכולים לעשות את זה".

היום התברר באופן סופי שחלוץ מכבי חיפה, יניב קטן, יחמיץ את המשחק החשוב מול צסק"א. קטן סובל מחתך בעין ומחוצה לה, והצטווה לנוח בשבועיים הקרובים. המשמעות קטן יעדר בנוסף לגביע אופ"א גם ממשחק הליגה הקרוב מול הפועל כפ"ס (יום שני, 19:00, לויטה).

רוני לוי מתלבט מי יפתח במקומו של קטן: מאור מליקסון או ליאור רפאלוב, כשלאחרון סיכוי טוב יותר כיוון שמליקסון עדיין סובל מפציעה וגם אמש עלה לשחק עם זריקה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק