סטודמאייר יחסיר את אינדיאנה

המלצות WINNER NBA: כוכב ניו יורק ספג השעיה מהמשחק, ומי שימלא את מקומו הוא צ'נסי בילאפס. הפייסרס אחרי שישה הפסדים רצופים. גרנר אמר לקראת המשחק: "אנחנו מגיעים בידיעה שאנו רוצים פלייאוף"

יום ראשון 13 מרץ 2011
שלמה חסיד

כוכב ניו יורק ניקס אמארה סטודמאייר יחסיר את המשחק הלילה מול אינדיאנה פייסרס במדיסון סקוור גארדן אחרי שספג פאול טכני מספר 16 במשחק מול דאלאס ביום חמישי, אשר הסתים בהפסד 109-127. ניו יורק מתמודדת מול פילדלפיה על המקום השישי בטבלת המזרח. 

סטודמאייר קלע 36 נקודות בהפסד ביום חמישי, מתוכם 24 נקודות בחצי השני, והיעדרותו היא מכה ניצחת לניקס. אבל ניו יורק ששאפה להשיג ניצחון רביעי ברציפות נבלמה במשחק.  מי שימלא את מקומו של אמארה הוא צ'נסי בילאפס, שהממוצע שלו בששת המשחקים האחרונים עומד על 24.3 נקודות ושישה אסיסטים. 

ניו יורק נמצאת במאזן של 4-6 מאז הביאה מדנבר את כרמלו אנותני וצ'נסי בילאפס, אולם בקבוצה סבורים שככל שיעבור הזמן השניים יקלטו בצורה חלקה בקבוצה, כמו שקרה עם סטודמאייר בפתיחת הונה. 

בשני בינואר הניקס ניצחה את אינדיאנה במדיסון סקוור גארדן 92-98. כמו כן ניצחה הניקס את אינידיאנה בחמישה משבעת המשחקים האחרונים ביניהם. בניצחון האחרון סטודמאייר קלע 26 נקודות. 

אינדיאנה הפסידה בטורונטו בים שישי 98-108. היה זה הפסדה השישי ברציפות של הקבוצה. כוכב הקבוצה דני גרנר שקלע 25 נקודות והוריד 17 ריבאונדים מול הניקס בינואר אמר: "אנחנו מגיעים לניו יורק בידיעה שאנחנו חייבים לנצח כדי להיות בפלייאוף. הכסף נמצא עכשיו על הרצפה, עכשיו צריך להתכופף ולהרים אותו".

משחק מספר 82: ניו יורק ניקס - אינדיאנה פייסרס (8+), ההימור: 2

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק