בדרך לטריפל? רמלה מחזיקת הגביע

גמר גביע המדינה: אליצור רמלה השיגה ניצחון מרשים בגמר הגביע 68:81 על מכבי רמת חן וקטפה את התואר הראשון שלה, בדרך לגמר גביע היורוקאפ הנכסף. שי דורון הצטיינה עם 26 נק'

יום ראשון 13 מרץ 2011
שלמה חסיד

 איזו קבוצה נפלאה אליצור רמלה, באמת אחת הקבוצות הטובות שנראו בשנים האחרונות בכדורסל הישראלי והפעם דווקא מהמין היפה, כדורסל הנשים. אליצור רמלה רשמה את תארה הראשון העונה לאחר ניצחון 68:81 לא פשוט על מכבי רמת חן, כאשר המצטיינת היא שי דורון עם 26 נק'.

כאמור בסוף השבוע אמורות הבחורות להתמודד בגמר היורוקאפ מול הקבוצה הצרפתית, והיא בהחלט תגיע למשחק עם הרגשה טובה מאוד שהיא רוצה לקטוף את כל התארים העונה. 

שיקו פלאח, מאמן מכבי רמת חן: "היה לנו קשה עם רמלה, אחוזי העונשין שלנו היו לא טובים. אני גאה בבנות איך שהם שיחקו. בסופו של דבר הקבוצה החזקה ניצחה".

אורנית שוורץ מרמלה אמרה בסיום: "בסופו של יום יש לנו כאן קבוצה. זה רגע מאושר, אנחנו אומנם באמצע הדרך. זה הרבה יותר כיף שזה מתחיל קשה. 

שוורץ הוסיפה ואמרה: "כל משחק אנחנו רוצים לנצח, יש לנו משחק קשה בגביע אירופה. אני רוצה לפרגן לכל הבנות כאן. אני רוצה לברך את המאמנים כאן שזה תואר ראשון עבורם. הן נתנו פייט אדיר כאן, הן קבוצה מצויינת (רמת חן)". 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק