רק הפעם תעמוד במילה שלך

אסף בילגורי מבקש מדני לוי לעמוד בהבטחתו ולעזוב את הפועל פתח תקוה לנפשה, שהרי אותו דני לוי שכינה חלק מאוהדי הפועל פ"ת "המיץ של הזבל" טוען שהכדורגל הישראלי אינו מתורבת ומרים ידיים

יום שני 14 מרץ 2011
אסף בילגורי
 ביום חמישי האחרון הודיע דני לוי בדרמטיות: "אני נגעל, אין פה תרבות. אחרי 13 שנים כחבר עמותה ובעלים אני עוזב. אני נגעל מהכדורגל". אינני יודע מה גרם לדני לוי לשחרר את ההצהרה הזו, אבל כולי תקווה שבניגוד לאלפי ההצהרות שלו בעבר, הפעם דני לוי גם באמת יבצע את מה שהוא אומר וישחרר את הפועל פ"ת מנוכחותו.

דני לוי, סמל לתרבות ומופת בכדורגל הישראלי, מצהיר ללא בושה שחוסר התרבות בכדורגל הישראלי, גורם לו לעזוב הכול וללכת. אותו דני לוי שכינה חלק מאוהדי הפועל פ"ת "המיץ של הזבל" טוען שהכדורגל הישראלי אינו מתורבת ומרים ידיים.

הפועל פ"ת סבלה במשך השנים מהרבה מאוד עסקנות וניהול כושל במיוחד. בעלים התחלפו בסיטונות, אבל מי שגרם להפועל פ"ת את הנזק התדמיתי הכי חמור הוא דני לוי, "הבעלים" כביכול שאיכשהוא נשאר תמיד בתמונה והמשיך לככב עם יציאות מבריקות לתקשורת.

למעשה, אם בוחנים את זה קצת לעומק, דמותו וצלמו של דני לוי משקפים היטב את אופייה של הפועל פ"ת בעשור האחרון - חוסר רצינות, הבטחות ללא כיסוי, שליפה מן המותן. מאפיינים בולטים שהפכו את הפועל פ"ת, מועדון פאר לשעבר, למועדון לא רציני ולא רלוונטי.

אני באמת מקווה שדני לוי יעמוד בהצהרות שלו הפעם, יעזוב את הפועל פ"ת לצמיתות ויתרכז בחיי המשפחה שלו כפי שהצהיר בעצמו. דני לוי ירוויח מזה, הפועל פ"ת תרוויח מזה והכדורגל הישראלי ירוויח מזה. דני לוי, לפחות הפעם, תעמוד מאחורי המילים שלך ותשחרר את הפועל פ"ת מנוכחותך.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק