המאבק על הכרטיס לפרמייר ליג

המלצת WINNER מיוחדת: תשעה מחזורים נותרו לסיום העונה בצ'מפיונשיפ והמאבק על הכרטיס האוטומטי השני לפרמייר ליג בשיאו. נוריץ' תארח הערב את בריסטול סיטי ותנסה לכבוש את המקום השני בליגה

יום שני 14 מרץ 2011
יונתן סבו
 נוריץ' תארח היום את בריסטול סיטי עם מטרה ברורה : לעלות למקום השני שמביא בסיום העונה את הכרטיס המיוחל לפרמייר ליג לעונה הבאה. היא מגיעה למשחק עם רצף של 6 משחקים ללא הפסד ואחרי ניצחון חוץ גדול על לסטר סיטי במחזור הקודם. 

נוריץ' עלתה מהליגה השלישית בעונה שעברה, אחרי שירדה מהצ'מפיונשיפ לפני שנתיים ובניגוד לציפיות, היא מוצאת את עצמה נאבקת בצמרת ומסתמנת כאחת המועמדות המרכזיות לעלייה. גרנט הולט מוביל אותה עם 15 שערי ליגה העונה, ואחריו אפשר למצוא ברשימת הכובשים של הקבוצה את ווסלי הולהאן האירי, שחקן עם טכניקה מעולה.

ניצחון או תיקו של נוריץ' יעלה אותה למקום השני, אבל המשימה לא צפויה להיות קלה מול בריסטול סיטי שנמצאת אמנם במרכז הטבלה, אבל מגיעה למשחק הזה בכושר מעולה עם 4 ניצחונות רצופים. בריסטול סיטי הגיעה לפני 3 עונות לפלייאוף אבל מאז היא לא הצליחה לשחזר את ההצלחה וסיימה בשנתיים האחרונות במקום ה-10 בליגה.

במפגש הראשון ביניהם העונה, נוריץ' השיגה ניצחון מוחץ 3-0 בחוץ. הניצחון ההוא שבר רצף של 5 ניצחונות לבריסטול סיטי במפגשים בין השתיים. ב-10 המפגשים האחרונים בין הקבוצות תמיד המשחק הסתיים עם הכרעה. בכושר המעולה ששתי הקבוצות נמצאות ובהרכבים די מלאים וחזקים, ייתכן שהרצף הזה יישבר היום.

משחק מספר 45:  נוריץ' סיטי - בריסטול סיטי. ההימור: איקס

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק