גם היום יש סיכוי לאליפות

גם לאחר התבוסה הקשה שספגה קבוצתו 4:0 לקרית שמונה, קשר מכבי ת"א מאור בוזגלו ממשיך להאמין: "אני מאמין בקבוצה, בחברים שלי, במאמן. מי שלא מאמין שבכדורגל הכל אפשרי, שלא יעלה לשחק"

יום שני 14 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

פחות מיומיים אחרי התבוסה הקשה שספגה מכבי תל אביב לקרית שמונה (4:0), מאור בוזגלו ממשיך להאמין שהעונה עדיין איננה גמורה עבור קבוצתו. כזכור, במסיבת עיתונאים שקיימו הצהובים לפני המשחק בקרית שמונה, אמר בוזגלו כי הצהובים נמצאים חזק במאבק על האליפות, וגם לאחריו, מסתבר, מחזיק הקשר בדעה זו.

בוזגלו פנה לאוהדי הקבוצה באתר הרשמי שלו, כדלקמן: "שלום לכולם. רציתי לדבר איתכם קצת על מה שאמרתי לפני המשחק בקרית שמונה, על המשחק עצמו וגם על העתיד. כן, זה נכון, לפני המשחק בקרית שמונה אמרתי שיש לנו עוד סיכוי לאליפות, ואולי תתפלאו- גם היום יש סיכוי. איך שלא נסובב את זה, אחרי קיזוז אנחנו נהיה 5 נקודות מאליפות". 

"יש כאלה שישאלו איך אני עוד חושב על אליפות, ועל זה יש לי תשובה מאוד פשוטה: אני מאמין. אני מאמין בקבוצה, בחברים שלי, במאמן. אני חושב שמי שלא מאמין שבכדורגל הכל אפשרי, שלא יעלה לשחק. אמנם עם יכולת כמו שהצגנו בקרית שמונה לא נצליח לקחת אליפות, זה ברור, אבל עם עבודה קשה, אמונה, נחישות כן".

"קהל יקר, אני יודע כמה המצב כואב לכם. אני יודע כמה השקעתם כדי ללוות אותנו לקרית שמונה ותהיו בטוחים שהתחושות שאתם חשתם בדרך חזרה הן לא יותר קשות מהתחושות שהיו לי ולחברים באוטובוס. אנחנו נעשה הכל כדי לפצות אתכם על כך ונשתדל להתחיל כבר במשחק הקרוב". 


צילום: מכבי ת"א, האתר הרשמי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק