זלאטן איברהימוביץ יחמיץ את הדרבי

חלוצה השבדי של מילאן, ספג היום השעיה משלושה משחקי ליגה בעקבות האדום שספג ביום ראשון מול בארי ויחמיץ את הדרבי הגדול מול אינטר בעוד כשבועיים. מילאן הודיעה כי תערער על העונש

יום שני 14 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
 זלאטן איברהימוביץ', חלוצה השבדי של מילאן שפתח את העונה בצורה פנטסטית, הולך ומסתבך. הנהלת הסרייה A הודיעה היום שאיברהימוביץ', יושעה משלושת משחקיה הבאים של "הרוסונרי" בעקבות ההרחקה שלו במשחק הליגה האחרון ביום ראשון מול בארי.

איברהימוביץ', מואשם בכך שהנחית אגרוף לפרצופו של מרקו רוסי מבארי במהלך המשחק ביום ראשון וכעת מילאן תאלץ להסתדר בלעדיו במשחקים הבאים מול פאלרמו, אינטר ופיורנטינה.

בהודעה שהוציאה הנהלת הליגה נכתב: "זלאטן מושעה לשלושה משחקים בעקבות ההתנהגות הבלתי שגרתית שלו והכאתו של שחקן יריב במהלך המשחק מול בארי. הכאה שגרמה לו ליפול לריצפה".

במילאן, מתכוונים לערער על ההחלטה ולנסות לאפשר בכל זאת את שיתופו של החלוץ שכבש 14 שערים העונה, במשחק מול אינטר, משחק שעשוי להכריע את גורל האליפות העונה. מילאן, מקדימה נכון לעכשיו רק בחמש נקודות את היריבה המושבעת שלה במאבק האליפות והפסד שלה לנראזורי, עשוי לפתוח לחלוטין את מאבק על הסקודטו.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק