טלנובלה בעמ: מחפוד מצטרף לעזורי

לאחר שכבר סיכם ועזב, הושב אלי מחפוד להפועל אשקלון כמאמן ביחד עם גיא עזורי שיאמנו בצוותא את הקבוצה מהתחתית כדי להצילה מהליגה השנייה. בשבת המבחן המיידי לשניהם: מכבי חיפה

יום רביעי 16 מרץ 2011
אסף בילגורי

הסאגה באשקלון ייתכן כי הסתיימה היום (רביעי), כאשר לאחר שפרוספר אזגי בעלי קבוצת הפועל אשקלון וגיא עזורי, הגיעו להבנות ביניהם והוחלט על המשך ההתקשרות, כעת גם אלי מחפוד מצטרף לתמונה.

למעשה, מחפוד כבר סיכם אמש (שלישי) כמאמן ראשי, אבל לאחר שעזורי ואזגי התפייסו הוחלט להשאיר את האחרון. כעת אלי מחפוד ועזורי יאמנו בצוותא את הפועל אשקלון עד לתום העונה וינסו להצילה מהליגה השנייה.

עזורי כבר הספיק לשוחח עם עמיתו החדש, אלי מחפוד ושניהם הגיעו להבנות לגבי העתיד החדש ביניהם והמטרה העליונה והיא להציל את הקבוצה מהתחתית וכבר במחזור הקרוב הם יצטרכו להשיג נקודות מול מכבי חיפה בקרית אליעזר.

ביום שלישי: יושרו ההדורים בין אזגי לעזורי

לקראת הערב (שלישי) נפגשו שוב פרוספר אזגי הבעלים של הפועל אשקלון וגיא עזורי, מאמנה הנוכחי שלח הקבוצה והגיעו שניהם להבנות. 

אזגי הבהיר לתקשורת כי מבחינתו גיא עזורי יישאר בתפקיד עד תום העונה רק ייתכן כי יצורף מאמן נוסף לעזרת הקבוצה, וגיא עזורי יהיה הסמכות הבלעדית והגבוהה במישור המקצועי. 

כעת לאחר הסולחה בין שני הצדדים ישנו סיכוי קלוש ביותר כי אלי מחפוד יגיע להפועל אשקלון, לאחר שפורסם הבוקר כי הוא סיכם במועדון.

בבוקר: מחפוד מסכם באשקלון

אלי מחפוד, מאמנה לשעבר של הפועל פתח-תקווה סיכם את תנאיו בהפועל אשקלון, קבוצת המקרטעת של גיא עזורי ופרוספר אזגי. 

כזכור, אזגי החליט כבר אתמול למנות מאמן מעל גיא עזורי, שממנו מצפה אזגי להתפטר מתפקידו לאור ההפסדים של הקבוצה ומצבה הקשה.

אחרי שאתמול עזורי לא הורשה להעביר את האימון ע"י אזגי, נפגשו הבוקר השניים שוב בניסיון ליישב את ההדורים אך לשווא. אזגי, שלא מעוניין לשלם את הפיצויים לעזורי ומצפה ממנו להתפטר, החליט ללכת על אלי מחפוד שינסה להשאיר את הקבוצה בליגה ויהיה הסמכות המקצועית הבכירה.

אזגי, סופג ביקורת קשה בעקבות התנהלותו מול עזורי, גם מצידה של התקשורת וגם מצידו של ארגון המאמנים, שמגנה בכל תוקף את התנהלותו של הבעלים של אשקלון כלפי המאמן גיא עזורי.

מחפוד, סיים את תפקידו בהפועל פ"ת במהלך העונה הנוכחית, אחרי שהקבוצה נקלעה למצב קשה בתחתית והובסה 4:1 ע"י מכבי פ"ת בדרבי. כעת, ינסה מחפוד לייצב את הקבוצה המקרטעת מאשקלון.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק