נדחתה ההחלטה בעניין קורס הפרו של ברקוביץ'

למרות שסעיפי תקנון המשמעת של ההתאחדות לכדורגל נמחקו לפני 3 חודשים ע"י בית המשפט המחוזי, החליט בית המשפט העליון לעכב את ההחלטה עד הדיון בערעור שהוגש בעניינו של ברקוביץ

יום שלישי 15 מרץ 2011
שלמה חסיד

 בית המשפט העליון של מדינת ישראל נעתר לבקשת ההתאחדות לכדורגל לעיכוב ביצוע החלטת בית המשפט המחוזי מיום 14.12.2010 המורה להתאחדות לכדורגל לבטל מספר סעיפים בתקנון המשמעת.

משמעות ההחלטה הינה שסעיפי תקנון המשמעת של ההתאחדות לכדורגל, שבוטלו על ידי בית המשפט המחוזי, לא יבוטלו בפועל עד למתן החלטה בערעור שהגישה ההתאחדות בעניינו של אייל ברקוביץ'. הדיון בערעור נקבע ליום 3.4.2012. ההחלטה התקבלה על ידי שופט בית המשפט העליון, יהודה עמית.

כזכור, בית המשפט המחוזי החליט ביום 14.12.2010 במסגרת בקשה שהוגשה אליו על ידי אייל ברקוביץ', כי יש לבטל מספר סעיפים בתקנון המשמעת של ההתאחדות לכדורגל לגבי זכות ערעור של פרט במסגרת ההתאחדות לכדורגל.

בטרם ההחלטה, פרט שהורשע על ידי בית הדין המשמעתי של ההתאחדות ונגזר עליו עונש הרחקה של פרט למעלה מ-3 חודשים, יכול היה לערער לבית הדין העליון של ההתאחדות רק לאחר 3 חודשים. לאחר החלטה זו נקבע כי כל עונש הרחקה של מעל מחודש ימים ניתן היה לערעור עליו לאחר חודש ימים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק