צביקה שרף זכה בגביע הרוסי

גביע רוסי: הישג נהדר למאמן הישראלי, צביקה שרף וקבוצתו סנט. פטרסבורג שגברה 53:80 ולמעשה הביסה 53:80 את נובוגראד. צביקה שרף ל-TELESPORT: "ההישג שייך בעיקר לשחקנים"

יום רביעי 16 מרץ 2011
שלמה חסיד

גם בגמר הצליח צביקה שרף וקבוצתו סנט. פטרסבורג לנצח 53:80 או בעצם להביס את נובוגראד וחגגה תואר ראשון בכורה ואף היסטורי בתולדות המועדון. 

צביקה שרף אמר ל-TELESPORT: "אני שמח מאוד, ההישג שייך בעיקר לשחקנים. זו הרגשה מצויינת, אני מקווה שהעונה הזו תמשך בצורה חיובית. אני מאוד מרוצה מעבודתי".

כזכור, כל הקבוצות הבכירות של מוסקבה לא היו בשלב הבכיר של הגביע, ובהן צסק"א מוסקבה, קאזאן וחימקי שויתרו על ההשתתפות במפעל. פונקראשוב בלט עם 18 נק' בשלב הניצחון פלוס 14 נק' של פופוביץ'. אנטיץ'  הוסיף 13 נק'.

גם בליגה הבלגית יש הצלחה למאמן הישראלי, אריק שיבק, שעם קבוצתו מונס אומנם הפסידו 68:66 נגד שרלרואה אבל בזכות הניצחון 94:99 במשחק הראשון הם העפילו לשלב גמר הגביע שייערך בסוף חודש אפריל מול אוסטנד, שבה אימן כזכור, שרון דרוקר.

צביקה שרף העפיל לגמר

הישג נהדר לצביקה שרף, מאמנה של ספרטק סנט פטרסבורג, שהעפילה לגמר הגביע הרוסי לאחר הניצחון 72:92 נגד קובאן, מוליכת הליגה.

ספרטק הוליכה כמעט לכל אורך המשחק והצטיין בה אנטיץ' עם 23 נק' פלוס 6 ריב'. דראגוביץ' הוסיף 15 נק' פלוס 14 נק' של פונקראשוב שהוסיף 5 אס'. אצל המפסידה צ'למרס תרם 17 נק' פלוס 13 נק' של מאסי.

היריבה לכאורה של שרף בגמר, זוהי ספרטק לניז'ני שנחשבת יחסית חלשה לעומת חימקי מוסקבה וצסק"א מוסקבה שלא הצליחו להעפיל. הגמר ייערך ביום רביעי. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק