אטו: רוצים לשמור על התואר

חלוץ אלופת אירופה קיבל תיאבון אחרי הניצחון של אינטר 2:3 על באיירן מינכן. ואן חאל: "אנחנו מאוכזבים". מנג'ר יונייטד אלכס פרגוסון: "עשינו את שלנו הערב"

יום רביעי 16 מרץ 2011
שלמה חסיד
 אינטר האיטלקית הוכיחה כי היא עדיין מהקבוצות הגדולות של אירופה, אחרי שניצחה את באיירן מינכן בחוץ 2:3 והעפילה לרבע הגמר. אינטר הייתה לקבוצה השנייה בהיסטוריה שמעפילה לשלב הבא בליגת האלופות אחרי שהפסידה בביתה. כזכור, המשחק הראשון בשלב שמינית הגמר הפסידה אינטר 1:0.

סמואל אטו, כוכב הניצחון, אמר אחרי המשחק: "השתחרר אצלנו הרבה לחץ, הניצחון הזה מחדיר בנו ביטחון שאנחנו מסוגלים לנצח בכל מגרש. עכשיו כשאנחנו ברבע הגמר המטרה היא לשמור על התואר שלנו כאלופי אירופה. אני חושב שאנחנו מסוגלים לכך".

בצד המאוכזב, מנג'ר באיירן מינכן, לואיס ואן חאל, אמר: "מאכזב לספוג שער חמש דקות לסיום. אני חושב שמגיע כל הכבוד לאינטר על המשחק היום, אבל אנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו כי המשחק הזה כבר היה ברגליים שלנו". 

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד ,אלכס פרגוסון, אמר אחרי  הניצחון 1:2 (תיקו מאופס במשחק הראשון) על מארסיי: "עשינו את שלנו. שיחקנו טוב יותר והניצחון הגיע לנו. במשחקים כאלה מה שחשוב זה לעבור שלב ואני שמח שהבחורים שלי לא נלחצו מהתיקו בצרפת וידעו לסיים את העבודה על הצד הטוב ביותר".

צילום: GETTYIMAGES
 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק