טוואטחה זומן. פרננדס: המטרה מקום 2

מאמן נבחרת ישראל לואיס פרננדס פירסם את סגל השחקנים לקראת המשחקים מול לטביה וגיאורגיה. טוטו תמוז ואלירן עטר לא זומנו. בניון ובן חיים ששכחו מתי שיחקו כדורגל, דווקא בסגל

יום רביעי 16 מרץ 2011
שלמה חסיד

מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס פירסם הבוקר את סגל השחקנים לקראת שני המשחקים הבאים של הנבחרת ב-26 בחודש מול לטביה וב-29 למרץ מול גיאורגיה.

הפתעות גדולות אין בסגל, מלבד אולי העובדה שמגנה השמאלי של מכבי חיפה, טאלב טוואטחה, זומן לסגל. טוואטחה זוכה לאחרונה לדקות משחק רבות במכבי חיפה וכושרו לא נעלם מעיני המאמן הלאומי.

פרננדס העדיף שלא לזמן את שחקני ההתקפה הבולטים בליגה: אלירן עטר וטוטו תמוז, אך זימן את הקפטן יוסי בניון שלא שיחק קרוב לחצי שנה.

סגל נבחרת ישראל: דודו אוואט, אריאל הרוש, דודו גורש, דקל קינן, רמי גרשון, טל בן חיים, טאלב טוואטחה, איציק כהן, דני בונדר, יואב זיו, ביברס נאתכו, בירם כיאל, ערן זהבי, אלמוג כהן, ביברס נאתכו, גל אלברמן, אליניב ברדה, עומר דמארי, בן שהר, דודו ביטון, מאור בוזגלו, ליאור רפאלוב, גילי ורמוט, יוסי בניון.

 פרננדס אמר לאחר פרסום הסגל: "יש לנו את השחקנים בשביל לנצח. עם התמיכה של הקהל, ובלומפילד מלא, ננצח. יש  צעירים, ויש מנוסים. המטרה היא להגיע למקום השני בבית. מקום ראשון יהיה קשה בגלל שיש את קרואטיה".

פרננדס אמר עוד: "איבדתי את דדי בן דיין.  ורמוט אומנם פצוע, אך אני מקווה שהוא יחזור לאימונים, אעקוב אחריו במשחק מול מ.ס אשדוד. אני בקשר עם בניון  מאז הפציעה, אני שומע על ההתקדמות. הוא חזר לאימונים בצ'לסי, וברגע שהוא מתאמן, כמו גם שחקנים כמו אוואט, ובן חיים, ואלברמן, אלו שחקנים שאני לא יכול לוותר עליהם, 

על זימונו של טוואטחה: "אני עוקב אחריו כבר כמה חודשים. הוא לא שיחק הרבה בהתחלה, היה למכבי חיפה את מסיללה, אבל לטוואטחה יש פוטנציאל גדול, יש לו המון איכויות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק