אינגלידיס רמז שמעמדו של איוניר לא ברור

נציגו של מיץ' גולדהאר במכבי תל אביב דיבר במסיבת עיתונאים: "התגובה האחרונה של מיץ' הייתה אכזבה. כולנו היינו מאוכזבים. שום דבר לא השתנה. מינינו את איוניר עד סוף העונה בגלל סיבה מסוימת". ניבאלדו סיים כנראה את העונה

יום רביעי 16 מרץ 2011
שלמה חסיד

 מכבי תל אביב תערוך הערב אימון נוסף לקראת משחקה מול מכבי נתניה, בשבת בבלומפילד. לפני תחילת האימון שוחח נציג הבעלים, ג'ק אנגלידיס עם התקשורת. בבוקר השתתפו שישה משחקני הקבוצה בהפנינג של עמותת 'גדולים מהחיים.

אנגלידיס אמר: "הסיטואציה היא ברורה, מיץ' גולדהאר אמר שלמוטי יש חוזה עד סוף העונה ואז נעשה הערכה מחדש לקראת העונה הבאה. אני מחשיב את הפלייאוף כחלק העונה אז זה יקרה אחריה".

"באופן כללי, התגובה האחרונה של מיץ' הייתה אכזבה אחרי המשחק האחרון. כולנו היינו מאוכזבים. יש בו נחישות ומחוייבות להמשיך עם התכנית שלו להמשיך קדימה למטרה שלנו. ראינו דברים חיוביים וגם דברים שליליים. זה עדיין מוקדם מדי בתהליך, אבל אנו בוחנים דרכים ללכת קדימה. הדברים הטובים הם הכדורגל הטוב שראינו בכמה משחקים. הדברים הרעים הם יכולת רעה וחוסר מחוייבות במשחקים אחרי. יש שילוב כי לפעמים רואים את המחוייבות ולפעמים לא".

"אי אפשר לבודד את הבעיות בקבוצה. מוטי איוניר פה רק קצת יותר מחודשיים. אני חושב שצריך להסתכל על הדברים בפרופורציה. אנו מקווים לראות עוד סימנים חיוביים להם אנחנו מצפים. שום דבר לא השתנה. מינינו את איוניר עד סוף העונה בגלל סיבה מסוימת. מוטי ידע למה הוא נכנס, הוא רוצה להותיר את חותמו ולהראות את ההבדלים. כמו שאמרתי, בסוף העונה נעשה הערכות. אנחנו חושבים שההחלטה למנות את איוניר הייתה נכונה, אנחנו דבקים בעמדתנו".

נציג בעלים סיכם: "השחקנים הם שחקנים מקצוענים, אני מכיר אותם היטב. הם משחקים כאילו מוטי יהיה פה שנים רבות. אני לא חושב שאנו צריכים לשנות את התכנית שלנו אין שום שינוי בהשקעה של גולדהאר בקבוצה, הוא ישמור על רמת המחויבות שלו והוא יוציא כספים לפי מה שיראה לנכון".

 איוניר אמר: "אני נוטה לחשוב שאין מחנאות בין השחקנים. אם השחקנים פה עושים חשבונאות לגבי העונה הבאה אז זה עצוב מאוד. אני נאמן לדרך שלי, ומי שיהיה טוב על פי האימונים יפתח בהרכב. אני לא מוטרד מהתבוסה לקריית שמונה. אני מאמין שכבר בשבת מול מכבי נתניה אנחנו נשוב לנצח".

בעניין אחר: שחקן הקבוצה ניבאלדו סיים כנראה את העונה, והוא בספק לפתיחת העונה הבאה. הבלם טס בחשאי לצרפת יחד עם רופא הקבוצה ד"ר' רוברט כהן ועבר בדיקות רפואיות שקבעו כי הוא זקוק לעוד מספר חודשי התאוששות עד להחלמתו המלאה.

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק