בית הדין שוב דחה ההחלטה בנושא ביתר

בית הדין של ההתאחדות התכנס היום כדי לדון בעונש האפשרי שצפויה לקבל בית"ר ירושלים בעקבות הקריאות הגזעניות של אוהדיה, אך החליט שוב לדחות את ההחלטה. הקבוצה נקנסה ב-8,000 שקלים. בעקבות התפרצות אוהד למגרש במשחק מול הפועל ת"א

יום חמישי 17 מרץ 2011
אסף בילגורי

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל התכנס היום בפעם השניה בתוך יומיים בנושא העונש האפשרי שצפויה לקבל בית"ר ירושלים בעקבות הקריאות הגזעניות של אוהדיה במשחק הליגה האחרון נגד הפועל ר"ג.

אולם, כמו בדיון שנערך אתמול, גם הפעם החליט בית הדין לדחות את ההחלטה על העונש, שיתקבל רק אחרי דיון נוסף שייערך בהשתתפותם של שחקנים מהקבוצה ואוהדים של בית"ר ירושלים.

בבית"ר ירושלים חוששים מאוד מעונש כבד שעלול להגיע אפילו להפחתת נקודות, מאחר וזו הפעם השלישית העונה שבית"ר עומדת לדין בעקבות קריאות גזעניות של  אוהדיה במשחק כדורגל. למרות דחיית ההחלטה, בית"ר בכל זאת ספגה קנס של 8,000 שקלים בפועל. זאת בעקבות עבירה של התפרצות אוהד של הקבוצה לשדה המגרש במהלך משחק הליגה מול הפועל ת"א בטדי לפני כשבועיים.

עם זאת, הדיין, עמנואל סלע, ציין כי במידה והקבוצה תמציא מסמכים המעידים על מיצוי הדין עם האוהד שפרץ אל כר הדשא באותו המשחק, יופחת הקנס ל-5,000 שקלים בלבד.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק