שמישהו יעצור את אזגי

בעלי הפועל אשקלון, פרוספר אזגי, איבד שליטה בקבוצה ורצוי שמישהו או משהו יעצור את הטירוף סביב תאוות הכבוד שהוא יונק ממנה. הגיע הזמן להחזיר את השפיות לשפלה ומהר. איל כהן מודאג מהמצב

יום שישי 18 מרץ 2011
אייל כהן

 הזיגזוג אצל פרוספר אזגי, בעלי הפועל אשקלון קצת נראה תמוה לחלוטין ואולי אף בעל ליקוי נפשי כלשהוא. לא ברור מה עובר תחת ההחלטות של פרוספר, שלפעמים נראה כי הן לקוחות מסרטי מאפיות איטלקיות מהעבר הקדום.

הרבה מניות קנה לעצמו אזגי כאשר בשנה שעברה ביחד עם אורי מלמיליאן קבוצה ראויה והעלה עוד קבוצה מהפריפריה לליגת העל, את הפועל אשקלון הקטנה שהחזירה את הימים היפים משנות ה-90.

השנה נראה כי כל הבסיס והיסודות שבנה אזגי בשנותיו באשקלון פשוט קרסו. נראה כי הכבוד שהוא מנסה לבנות לעצמו באשקלון הפך לביזיון ואף לבושה, בעיר שאחד מכיר את השני. למרות הכל אזגי יכול לשנות את הכל דיי מהר, אם יחליט להרגיע את המערכת או לפחות את גיא עזורי, שנפגע נורא מחוסר היחס שאמור הוא לקבל.

אזגי חייב להירגע ולהרגיע, המערכת באשקלון יכולה לקרוס כמו מגדל קלפים ולאחר הפגיעה במאמן, הכל עלול להוביל לפגיעה בשחקנים, כפי שראינו עם ערן לוי ואחרים שפשוט קרסו תחת הלחץ של אזגי. לפעמים ישנם בעלי קבוצות שחושבים שהכסף שלהם קונה הכל, אבל מסורת לא קונים בכסף, קונים באהבה למשחק. ואת זה נראה ששכחו באשקלון מזמן.

הבלאגן באשקלון הגיע לשיאו עם שינוי עמדת המאמן וכנראה שאזגי או שפשוט שיכור, או שפשוט איבד את המושכות ורצוי שמישהו יעצור אותו. לפני שיהיה מאוחר מדי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק