2 המלצות WINNER לשישי

כמידי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על שני משחקי כדורגל מהליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 18 מרץ 2011

 משחק מס. 17 - גרנובל - לאבאל - 1 (יחס 2.05)

גרנובל סוגרת את הטבלה בליגה הצרפתית השנייה, שבעה מחזורים לסיום העונה היא במרחק של שש נק' מהקו האדום. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול ואן וניצחון על נאנט, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. 

גרנובל תארח היום את לאבאל שמדורגת במקום ה-15 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף מול אנג'ר ומול אז'קסיו כשהיא עם ניצחון אחד במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. לאבאל לא ניצחה בחוץ במהלך 15 משחקים רצופים כשגרנובל בבית בסך הכל משיגה נקודות והיא מפסידה בבית רק פעם אחת במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה. לדעתי גרנובל תעשה היום צעד חשוב עם ניצחון ביתי על לאבאל.

משחק מס. 20 - סדאן - לה האבר - X (יחס 2.70)

סדאן מדורגת במקום השישי בטבלת הליגה הצרפתית השנייה,  כשהיא אחרי הפסד 5-3 במשחק מרתק מול איסטרס בחוץ, זאת אחרי שניצחה את נים במחזור הקודם. בסך הכל משיגה סדאן ניצחון אחד במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. כשבבית היא משיגה מאזן לא רע במצטבר, אבל לאחרונה היא לא מרשימה בבית עם שני הפסדים ותיקו במהלך ארבעת משחקי הבית האחרונים שלה. 

לה האבר רודפת אחרי אביאן ומנסה לברוך ללה מאן כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה ניצחונות בית רצופים, כשבחוץ היא דווקא לא ממש מרשימה לאחרונה והיא אחרי שמונה משחקי חוץ ללא ניצחון עם שלושה הפסדים וחמש תוצאות תיקו. סדאן לא טובה יותר מלה האבר.. נהפוכו, האורחת קבוצה טובה יותר. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק