שיבחון נגד אוהדי פתח תקוה

חלוץ מכבי ת"א זועם על אוהדי הפועל פ"ת שמקללים אותו. מרטינוביץ' שפגע ללא כוונה בעינו של קטן, התקשר להתנצל. ליאור ז'אן ושירן ייני, שנפצעו במשחק, עברו בדיקות והשניים בספק לשבת

יום שני 19 פברואר 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה
אוהדי הפועל פתח תקוה אינם סולחים לחלוץ מכבי תל אביב יוסי שיבחון על נטישתו בקיץ את הקבוצה ומתכוונים בפעולות מחאה והנפת שלטים בשבת במשחק בבלומפילד נגד מכבי תל אביב.

החלוץ מצידו אינו מוכן למפגש עם אותם אוהדים שקיללו אותו ולא נתנו לו זר פרחים כשמכבי תל אביב הגיע בסיבוב הראשון למשחק בפתח תקוה.

ליאור ז'אן, שנפצע אמש במהלך המשחק , עבר היום סדרת בדיקות וקיים חשש כי הוא קרע את רצועת הקרסול. מחר יעבור ז'אן בדיקה נוספת ואז תתברר חומרת פציעתו. 

שירן ייני, שנפצע אף הוא במשחק, יעבור מחר בדיקה ואז תתברר חומרת הפציעה. נכון לעכשיו השניים בספק למשחק הקרוב מול הפועל פ"ת. 

במכבי תל אביב, כמו אצל מכבי חיפה, מאוכזבים מתוצאת המשחק אמש בקריית אליעזר. המאוכזב העיקרי הוא בלם הקבוצה, מילאן מרטינוביץ', שפגע בעינו של חלוץ מכבי חיפה, יניב קטן.

היום התברר שקטן סובל מחתך בעיניו, והוא הצטווה לנוח כשבועיים (ראה ידיעה נפרדת). מרטינוביץ' ששמע על חומרת הפציעה התקשר לחלוץ והתנצל על המקרה. קטן קיבל את סליחתו.

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק