בן דיין נתפס בנהיגה בשכרות

מגן הפועל ת"א, דדי בן דיין נהג תחת השפעת אלכוהול, לאחר שהלילה (בין חמישי לשישי) נעצר לבדיקה שגרתית של משטרת ישראל, ובמהלכה התגלה כי נהג שתוי. גורם בקבוצה: "לא מתאים לו". באשר למינוי ג'מצ'י: "זה נוגד את רוח המועדון"

יום שישי 18 מרץ 2011
שלמה חסיד
 דדי בן דיין, מגנה של הפועל ת"א נתפס הלילה  ע"י משטרת התנועה לבדיקה שיגרתית של אלכוהול, וכשנערכה למגן בדיקת ינשוף, התגלה כי רמת האלכוהול בדמו היתה גבוהה במקצת מהמותר. רשיונו צפוי להישלל ביום ראשון.

המגן שנפצע בשבת וצפוי להעדר כשבועיים הגיע למתחם האימונים של הקבוצה וערך טיפולים כחלק מתהליך ההתאוששות שלו מפציעה בשריר הירך האחורי.

בכיר בהפועל לא אהב את ההתנהלות של האחרון : "זה לא ראוי הנהיגה של דדי עם רמת אלוכוהול מעט מעל המותר. דדי בדרך כלל לא מסתבך וקורה שמועדים, זה לא מתאים לו".

בנושא אחר, בהפועל עדיין לא נרגעו מהמינוי "ההזוי" כלשונם של דורון ג'מצ'י, שחקן העבר של מכבי ת"א בכדורסל. במחנה הראל בטוחים שהקהל לא יתן יד למהלך הזה.

בכיר בהפועל אמר ל-Telesport: "זה פשוט מינוי הזוי, זה נוגד את הרוח של אוהדי הפועל, כנראה שטביב לא הפנים לאן הוא הגיע. הוא לא מבין ששחקן ממכבי לא יכול להיות דובר שלו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק