אלופות: צ'לסי מול יונייטד ברבע

ליגת האלופות: הגרלת משחקי רבע הגמר שנערכה בשוויץ קבעה כי צ'לסי תפגוש את יונייטד, ברצלונה את שחטאר, ריאל מדריד תתמודד מול טוטנהאם ואילו אינטר נגד שאלקה. הליגה האירופית: פורטו - ספרטק מוסקבה, בנפיקה - פ.ס.וו, ויאריאל - טוונטה ובראגה מול קייב

יום שישי 18 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

נציגי שמונה הקבוצות שהעפילו לשלב רבע גמר ליגת האלופות, התכנסו היום בצהריים (שישי) בניון שבשוייץ כדי לדעת את מי הן יפגשו, רגע לפני הדבר האמיתי בוומבלי ב-28 במאי.

הכדור הראשון שהוגרל היה של ריאל מדריד שתשחק מול טוטנהאם של רדנאפ. המשחק המעניין ביותר שייערך יהיה בין צ'לסי של אנצ'לוטי לבין מנצ'סטר יונייטד של פרגנסון, מה שמבטיח לפחות נציגה אנגלית אחת בשלב חצי הגמר.

ברצלונה תתמודד מול הקבוצה האוקראינית, שחטאר דונייצק של לוצ'סקו. אינטר של מוראטי יכולה גם היא להיות מרוצה לאחר שקיבלה את ההגרלה הנוחה ביותר על הנייר, שאלקה הגרמנית.

גם משחקי ההצלבה הוגרלו היום בניון. המנצחת ביו אינטר לשאלקה תפגוש את המנצחת בין צ'לסי למנצ'סטר יונייטד, ריאל מדריד או טוטנהאם יארחו בהצלבה השניה את ברצלונה או שחטאר דונייצק, מה שיכול להניב לצופים סופר קלאסיקו גם בליגת האלופות.

המפגש הראשון בין שתי הקבוצות ייערך ב-5 וב-6 באפריל, כאשר הגומלין יהיה שבוע לאחר מכן ב-12 וב-13 באותו חודש.


הליגה האירופית

פורטו תתמודד מול ספרטק מוסקבה, בנפיקה מול פ.ס.וו, ויאריאל מול טוונטה ובראגה תארח את דינמו קייב. המפגש הראשון יערך ב-7 לאפריל ואילו השני ב-14 לאותו חודש.

חצאי הגמר יערכו בתאריכים בין ה-28.4 ל-5.5 , המנצחת בין בראגה לקייב תפגוש את פ.ס.וו או בנפיקה ובהצלבה השנייה יפגשו המנצחות במשחקים בין פורטו לספרטק מוסקבה ובין ויאריאל לטוונטה.

הגמר יערך ב-18.5 בדבלין, אירלנד.

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק