דמאיו: מותר לשחקנים לבלות

בלעדי: מנכ"ל בני יהודה מדבר לאחר וועדת המשמעת. בני יהודה קנסה 7 שחקנים על הבילוי שלשום בקנסות של עד 10,000 ש"ח. מעצרו של אבו סיאם הוארך ב-24 שעות

יום שלישי 20 פברואר 2007
עדי גלסקה

הנהלת בני יהודה קנסה היום שבעה משחקני הקבוצה בעקבות הבילוי הלילי ביום ראשון במועדון ה'ולווט'. אלי אברבנאל, סאלם אבו סיאם, ורדן ייז'ה וארווה קובאצ'ביץ' נקנסו בסכום של 10,000 שקל כל אחד. אלירן עטר, איציק עזוז ועוז ראלי נקנסו בסכום של 3,000 ש"ח כל אחד מאחר שהם חיילים.

מנכ"ל הקבוצה משה דמאיו אמר היום ל-TELESPORT: "שחקני הקבוצה בילו בשעות שאנחנו לא מאשרים להם. מותר להם לצאת לבלות, אבל אסור לצאת עד השעות הקטנות של הלילה. לכן הם נקנסו. אומרים שחכם לא נכנס לצרה שפיקח יודע לצאת ממנה והם לא היו מספיק חכמים כדי לא להיות במקום בשעה כזו".

לצפייה בראיון בלעדי עם דמאיו לחצו PLAY מתחת לתמונה

אימון הקבוצה הבוקר היה סגור לכלי התקשורת בעקבות מעצרו אתמו של אבו סיאם.  סאלם אבו סיאם הובא היום לדיון בהארכת מעצר אחרי שנעצר אתמול  על-ידי משטרת יפתח בחשד לשיבוש הליכי חקירה ומעצרו הוארך  ב-24 שעות.

אבו סיאם נחקר החל משעות הצהריים על-ידי אנשי המשטרה לאחר שהלילה נכח במועדון הוולווט ברחוב המסגר בת"א בשעה שנורו שם יריות.

אתמול בבוקר התברר לחוקרי המשטרה כי בין הנוכחים במקום בזמן היריות היו גם שני מגני בני יהודה, אבו סיאם ואלי אברבנל. השניים הוזמנו בשעות הצהריים למשטרת יפתח, שם נחקרו במשך שעות.

החשד של המשטרה כלפי אבו-סיאם כי הוא מכיר היטב את היורה ולא סיפר את כל האמת, דבר שהוביל לשיבוש הליכי החקירה. ככל הידוע, במקום נכחו בשעות הלילה שחקנים נוספים מליגת העל והליגה הלאומית, שהגיעו כדי לחגוג מספר ימי הולדת ובראשם יום הולדת של שחקן הפועל כפ"ס, בן לוז.

רונית אשכנזי, דוברת הקבוצה, אמרה ל-TELESPORT: "שחקני הקבוצה בילו במועדון הוולווט במסיבת יום הולדת של בן לוז ויניב והבה. בשעת לילה מאוחרת היו יריות מחוץ למועדון, המשטרה הזמינה את כל מי שהיה עד ליריות למתן עדות. נודע לנו מהמשטרה שסאלם אבו סיאם, למרות שאינו חשוד בשום קשר ליריות, עוכב במשטרה, כיוון שעל פי דוברת המשטרה לא מסר את כל הידוע לו בחקירה ראשונית. לבני יהודה אין שום קשר לאירוע ונמתין ונראה מה תהיינה ההתפתחויות. שחקנים שבילו עד שעת לילה מאוחרת בניגוד לכללי המועדון יובאו בפני ועדת משמעת, בלי שום קשר לאירוע מחוץ לוולווט".

צילום: נפתלי חזקיה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק