תיקו מאופס לגרנט מול טוטנהאם

פרמייר-ליג: ווסטהאם הצליחה לחלץ נקודה בדרבי הלונדוני מול התרנגולים, שהיו עדיפים אך לא השכילו למצוא את הרשת בתום 90 דקות. בעקבות ההפסד של בירמינגהאם 2:1 ללוויגאן, חניכיו של גרנט עלו מעל הקו האדום

שבת 19 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
המחזור ה- 30 בפרמייר-ליג נפתח היום (שבת) עם הדרבי הלונדוני אשר הפגיש את טוטנהאם ו-ווסטהאם של אברהם גרנט ב'וויט הארט ליין'. בתום 90 דקות נותרה התוצאה מאופסת, והקבוצות חלקו ביניהן את הנקודות.

וסטהאם עלתה אל מעל הקו האדום. חניכיו של גרנט המתינו לתוצאת הסיום במשחק התחתית בין נועלת הטבלה וויגאן אתלטיק לבין בירמינגהאם, אשר הקדימה את ווסטהאם בטבלה, אך ספגה הפסד 2:1 ותפסה את מקומה מתחת לקו האדום. 

במחצית הראשונה התרנגולים היו קרובים מספר פעמים לעלות ליתרון, אך רק חוסר מזל מנע זאת מהם. בדקה ה-3, מייקל דוסון קיבל כדור מלוקה מודריץ' ושלח אותו אל המשקוף. בהמשך, מן העבר השני, קרלטון קול נותר לבדו מול הורליו גומש, אך בעט ברשלנות לידיו של השוער. 

בדקה ה-50, מודריץ' הותיר את ג'רמיין דפו לבדו מול רוברט גרין כ-3 מטרים מהשער, אך השוער מנע פיגור מקבוצתו. הפטישים נכנסו למשחק ככל שנקפו הדקות, ובדקה ה-64 דמבה בה ירה טיל מרחוק וסחט הצלה מגומש.

בדקה ה-86, דפו בעט כדור חופשי אדיר שעשה דרכו אל חיבורי שערו של גרין, והשוער התעופף בהירואיות והדף למשקוף והחוצה. 2 דקות לאחר מכן, רומן פאבליוצ'נקו שלח את דפו לרחבה בכדור עומק מצוין, אולם החלוץ הנלהב מיהר לשחרר בעיטה והכדור יצא החוצה. 0:0 בסיום.


צילום: GETTYUMAGES
.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק