איווניר: אנו נראים רע. אני אחראי

ליגת העל: אחרי התבוסה לקרית שמונה ובצל המחאה של אוהדי הקבוצה שקיבלה ביטוי בשלט "חבורה של סמרטוטים" ולוותה בנפנוף סמרטוטי, חניכיו של מוטי איווניר רשמו תבוסה ביתית למכבי נתניה בתוצאה 3:0. גולדהאר ערך דיון חירום

שבת 19 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
שבוע אחרי התבוסה הקשה לקרית שמונה (4:0), הצהובים קיוו להתאושש בצל המחאה של אוהדי הקבוצה שקיבלה ביטוי בשלט "חבורה של סמרטוטים" ולוותה בנפנוף סמרטוטי רצפה ביציעים, אך במקום זאת רשמו השפלה נוספת כשנכנעו בבלומפילד למכבי נתניה בתוצאה 3:0.

בשעת לילה ערכו ראשי הקבוצה התייעצות שהוגדרה כ"דיון חירום". הבעלים מיצ' גולדהאר הודיע כי הוא מגבה את מוטי איווניר, אך בקרוב יתקבלו החלטות דרמטיות במועדון.

המאמן מוטי איווניר, ש"זכה" לקריאות "תתפטר" מהאוהדים הצהובים: "מכבי ת"א נראית רע, משחק שני ברציפות. כל האחריות היא כמובן של המאמן. רק המאמן אשם במה שהקבוצה עושה על המגרש. צריך להתמודד עם זה ולראות מה עושים כדי שהקבוצה תיראה יותר טוב. זה התפקיד שלי".

מן העבר השני, ראובן עטר המרוצה אמר: "היום אני גאה בשחקנים האלה, כל הקרדיט מגיע להם. אנחנו קבוצה מאוד רעבה, מאוד ממושמעת. לדעת לנצח פה 0:3 ולהגיע לעוד הרבה מצבים, מגיע לשחקנים כל הכבוד".

מהלך המשחק:

מוטי איווניר הדיח את לירן שטראובר מההרכב, לראשונה העונה, ונתן את אפודת השוער לגיא סולומון. הנתנייתים פתחו טוב יותר את ההתמודדות ובדקה ה-21 תרגמו זאת ליתרון, כאשר ניר נחום ירה טיל אדיר מכ-25 מטרים לרשתו של סולומון. 0:1 למכבי נתניה.

בדקה ה-35, רנגלוב יכול וצריך היה לאזן את התוצאה כשכדור חופשי של מאור בוזגלוב מצא אותו לא מכוסה מול קרלוס אריאס מחוץ לתיבת החמש, אך החלוץ בעט חלש לידיו של השוער.

בדקה ה-55, מוגרבי ניצל טעות בהגנת המארחים, השתלט על כדור תועה ומצא עצמו באחד על אחד מול סולומון, אבל בעט לא מדויק אל מחוץ למסגרת.

חניכיו של ראובן עטר המשיכו להגיע להזדמנויות ברחבת שערו של סולומון, ובדקה ה-85 הוציא השוער כדור נוסף משערו אחרי שאחמד סבע כבש את השני של נתניה. 4 דקות לאחר מכן, בעיטה אדירה של קובי דג'אני עשתה דרכה לחיבורי השער, 0:3 מדהים לנתניה.


הרכב מכבי ת"א: גיא סולומון, קלמי סבן, אבי סטרול, ריף פרץ, אורי כהן (יואב זיו 65'), גל אלברמן, ג'יבריל סידיבה, האריס מדוניאנין (דור מלול 59'), מאור בוזגלו (יובל אבידור 46'), דימיטאר רנגלוב, רוברטו קולאוטי.

הרכב מכבי נתניה: קרלוס אריאס, אוראל דגני (מריאנו קפוראלה 83'), ליאוניד קרופניק, עמרי בן הרוש, טל מעבי, קובי דג'אני, ניר נחום (מאור אסור 75'), פיראס מוגרבי, דלה ימפולסקי, סרגיי טרטיאק, אחמד סבע.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק