במכבי תא מתכננים מהפכה

ראשי מכבי קיימו הלילה דיון חירום בעקבות התבוסות המשפילות של הקבוצה בשני המחזורים האחרונים: "נודיע בקרוב על מהלכים שיינקטו לשיפור המצב". בוזגלו התעמת עם איווניר וצפוי לעזוב בקיץ. גם קולאוטי, מדונאנין וראנגלוב צפויים לעזוב

יום ראשון 20 מרץ 2011
קרבצ'יק אביחי
עידן מוטי איווניר במכבי ת"א החל עם ניצחונות דחוקים והרבה אופטימיות שהנה חזר המכביזם לצהובים והקבוצה עלתה על הגל הנכון. אולם, שתי התבוסות האחרונות של הצהובים - 4:0 מול ק"ש והתבוסה הביתית המשפילה אתמול (שבת) 3:0 למכבי נתניה, הכניסה את המערכת לכאוס גדול.

הנהלת מכבי ת"א, בראשותו של מיץ' גולדהאר ערכה דיון חירום לילי בעקבות התוצאות האחרונות והוציאה הודעה בזו הלשון: "בעלי המועדון ערך הערב דיונים עם ההנהלה בנוגע להופעות האחרונות של הקבוצה. תפקודם של השחקנים, ותפקודה של הקבוצה התדרדרו לאחרונה מתחת לסטנדרטים מתקבלים על הדעת. בהתאם לעיל, אנו נודיע בקרוב על צעדים שיינקטו לשיפור המצב. הבעלים וההנהלה עומדים מאחורי המאמן בתקופה קשה זו". 

בשלב זה, לא נראה שמוטי איווניר, שרק לפני זמן קצר החליף את נמני כמאמן מכבי, יאבד את משרתו אך ייתכן מאוד שמספר שחקנים ישלמו את מחיר הכישלון ואחד מהם הוא מאור בוזגלו, אחד השחקנים הכי יקרים בקבוצה שהוחלף אתמול כבר במחצית ונראה זועם מאוד, כמו גם אביו שעזב את בלומפילד במחצית.

שחקנים נוספים שמרוויחים משכורת עתק ולא נותנים תפוקה כמו רוברטו קולאוטי והאריס מדוניאנין, צפויים לא להמשיך בקבוצה בעונה הבאה, כמו גם הזר הבולגרי דימיטאר ראנגלוב.
הבעיה המרכזית של הקבוצה היא "חוזי הפיקס", גם הבוסני וגם קולואטי חתומים לעוד שנתיים במועדון.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק