שון מריון יחמיץ את גולדן סטייט

המלצת WINNER NBA: שחקן דאלאס לא ישחק עם הקבוצה בגלל פציעה. דאלאס ניצחה בכל חמשת המשחקים האחרונים מול הווריורס, שהפסידה בשלושת משחקיה האחרונים

יום ראשון 20 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

ללא שחקנה הפצוע שון מריון, תארח הלילה דאלאס את גולדן סטייט. ניצחון במשחק והפסד של פיניקס יבטיח לדאלאס מקום בפלייאוף זו השנה ה-11 ברציפות. דאלאס נמצאת בתקופה לא טובה והפסידה בחמישה משמונת משחקיה לאחרונה, אחרי סדרה של 18 ניצחונות רצופים והפסד בודד. למרות זאת היא ממוקמת במקום השלישי במערב. 

ביום שישי הפסידה דאלאס לסן אנטוניו 97:91. היה זה הפסד נוסף לקבוצת פלייאוף, כמו כל חמשת ההפסדים האחרונים של הקבוצה - דבר שמעלה לא מעט חרדות אצל אוהדי הקבוצה. שחקן הקבוצה ג'ייסון טרי שהחמיץ שש קליעות בפתיחת המשחק אבל סיים אותו עם 19 נקודות אמר: "אנחנו לא בכושר הרצוי. נקווה להיכנס מהר לתלם".

דאלאס אחרי חמישה ניצחונות רצופים על גולדן סטייט, כשדירק נוביצקי קולע 34 נקודות בניצחון האחרון עליהם ביום רביעי שעבר, 106:112. הווריורס כבר אחרי שלושה הפסדים רצופים וכן הפסידה הקבוצה ב-10 מ-15 משחקיה האחרונים. ביום שישי הפסידה הקבוצה לפיניקס 108:97.

מונטה אליס, שקלע 26 מול דאלאס ביום רביעי, קלע רק 8 בהפסד ביום שישי. "דאלאס לא בשיאה ואני מאמין שנוכל לעשות שם תוצאה טובה. בערב נתון אנחנו יכולים לנצח שם ולקטוע את רצף ההפסדים מולם". דורל ווריט קלע 30 נקודות ביום שישי, כולם במחצית השניה. "תפסתי יום משוגע", הוא הודה. "נקווה לחזור עליו הערב".

משחק מספר 63: דאלאס מאבריקס - גולדן סטייט ווריירס (10+). ההימור: 1

 
צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק