2 המלצות WINNER לשני

כמידי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על משחקי הליגה האיטלקית השניה והליגה הפורטוגלית

יום שני 21 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 78 - אמפולי - רג'ינה - X (יחס 2.45)

אמפולי במקום ה-13 בליגה האיטלקית השנייה, עם תיקו במחזור האחרון מול סיינה החזקה בחוץ, זאת אחרי שני הפסדים רצופים ועם ארבעה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה. 

רג'ינה שתשחק מולה היום, במקום השחמישי בטבלה עם שתי תוצאות תיקו ברצף מול טריסטינה ומול פאסקרה כשהיא אחרי שבעה משחקים ללא הפסד במהלכם היא ניצחה פעמיים ומסיימת ארבע פעמים בתיקו. 

אמפולי הפסידה במשחק הבית האחרון שלה 1-0 למודנה אך לפני כן היא ניצחה בשלושה משחקים מתוך ארבעה. רג'ינה עם תיקו מול פסקארה במשחק החוץ האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות חוץ רצופים 2-1 על מודנה ו-1:0 בויצ'נזה. יהיה משחק מאוד צמוד, לדעתי יהיה יתרון קל דווקא לרג'ינה, קבוצה חזקה יותר אך לדעתי המשחק הזה לא יוכרע.

משחק מס. 80 - פאקו פריירה - בנפיקה ליסבון - 2 (יחס 1.40)

ליגה פורטוגלית: פאקו הפסידה  במחזור האחרון 3-1 בביירה מאר, זאת אחרי תיקו מול נאבאל ושישה ניצחונות רצופים. פאקו תארח היום את בנפיקה ליסבון שהעפילה באמצע השבוע שעבר לשלב הבא בליגה האירופית כשהדיחה את פ.ס.ז עם ניצחון 2-1 בבית ותיקו 1-1 בחוץ.

 בליגה היא אחרי תיקו 1-1 מול פורטימונה. פאקו משיגה במשחקי הבית האחרונים שלה, שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו כאשר בנפיקה ניצחה בשלושה משחקי חוץ בנוסף להפסד ותיקו במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה.

 בסיבוב הקודם ניצחה בנפיקה 2-0 את פאקו כשלמעשה היא ניצחה  את פאקו בכל תשעת המפגשים האחרונים בין השתיים כשסימו לב, בכל המשחקים (מלבד משחק אחד, הובקעו שלושה שערים ומעלה ! אני ממשיך עם הנתונים האלו ומסמן כאן 2. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק