בלאט: מי שיילחם יותר ינצח

מכבי תל אביב מתכוננת לקראת המפגש הראשון מול קאחה בספרד, מאמן הקבוצה, דייויד בלאט נשמע אופטימי: "אנחנו מאמינים בעצמנו". דורון פרקינס: "אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה באירופה"

יום שני 21 מרץ 2011
שלמה חסיד
 העונה הנהדרת של מכבי ת"א עד כה ביורוליג, תגיע לעוד אחד מהשיאים שלה מחר (שלישי) כאשר תחל סידרת רבע גמר היורוליג בין מכבי של בלאט לקאחה לאבורל של איבאנוביץ'. 

השחקן שמסמל אולי יותר מכולם את ההצלחה של מכבי העונה הוא דורון פרקינס, הרכז הנהדר שבעונתו השניה בלבד ביורוליג, הפך להיות אחד הרכזים המובילים באירופה.  פרקינס, שהרבה קבוצות יורוליג כבר סבלו ממשחק ההגנה המשובח שלו, התראיין היום לאתר היורוליג והתייחס לסיכויים של מכבי לעבור את קאחה ולהעפיל לפיינל-פור.

פרקינס, ניתח את המפגש ואמר: "נצטרך להיות כל הזמן בפוקוס ולשחק חזק. אני חושב שאם נשחק חזק ונהיה בפוקוס אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה באירופה. אם לא נהיה מרוכזים ולא נשחק חזק, כל קבוצה תוכל לנצח אותנו".

פרקינס, התייחס לעובדה שהעונה תחת בלאט הוא הפך להיות רכז פותח ומקבל יותר דקות: "זה עוזר לי מאוד שאני מקבל את המושכות מבלאט. כשמאמן נותן בך כזה ביטחון אתה תמיד נותן את הכול".

גם דייויד בלאט התראיין לקראת המפגש הראשון והמסקרן נגד קאחה לבוראל ואמר: "מי שיילחם יותר ייקח את הסידרה הזאת. ננסה להשיג מימד של הפתעה. יש לנו את הכלים להתמודד איתם, אנחנו מכירים אחד את השני היטב. 

"המטרה שלנו זה כמובן לנצח ועל זה אנחנו בעיקר חושבים. אנחנו מאמינים ביכולות שלנו, ומכירים אותם. מי שייתן כדורסל טוב ויילחם ינצח".

תמונה: maccabifans.co.il

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק