3 המלצות WINNER ליום שלישי

כמידי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על משחקי הליגה האנגלית השניה

יום שלישי 22 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

לא מעט משחקים יש היום להימור ב-WINNER ואנו כמידי יום מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER  והבוקר אנו ממליצים על משחקי הליגה האנגלית השניה

משחק מס. 24 - ברטון - סטיבנייג' - X (יחס 2.80)

ברטון במקום ה-22 בטבלה כשהיא אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד. היא תארח היום את סטיבנייג' שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות רצופים, שניים מהם בחוץ.

 ברטון הפסידה בבית רק פעם אחת במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה, סטיבנייג' מהצד השני אחרי ארבעה ניצחונות חוץ במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. היתרון כאן הוא כמובן של סטיבנייג' אך לדעתי המשחק יהיה שקול ולא יוכרע.

משחק מס. 25 - טורקווי - צ'לטנהאם - 1 (יחס 1.50)

טורקווי מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא אחרי תיקו 3-3 מול מאקסספילד, זאת אחרי שלושה ניצחונות והפסד בארבעת המשחקים קודם לכן. הקבוצה תארח היום את צ'לטנהאם שמדורגת במקום ה-15 בטבלה כשזו ניצחה במחזור האחרון 3-2 את בורי בחוץ, זאת אחרי שני הפסדים רצופים ושלושה הפסדים במהלך ארבעת המשחקים שלה קודם לכן.

 טורקווי עם שני ניצחונות בית רצופים, 2-0 על סטיבנייג' ו-5:0 מול שרוסברי. טורקווי משיגה ארבעה ניצחונות בית בששת משחקי הבית האחרונים שלה לעומת צ'לטנהאם שניצחה במחזור האחרון בחוץ, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. ההימור שלי הוא ניצחון ביתי של טורקווי.

משחק מס. 27 - פורט ווייל - הרפורד - 2 (יחס 3.55)

פורט וייל במקום השמיני בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים לאקרינגטון ולאוקספורד, זאת אחרי תיקו מול שרוסברי ושני ניצחונות על מאקסספילד ועל אלדרשוט. למשחק היום מגיעה פורטוייל כשהיא אחרי שני הפסדי בית בשלושת משחקי הבית האחרונים שלה. הרפורד במקום ה-21 בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים לסאות'נד ולבארנט כשהיא בסך הכל הפסידה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה בליגה. 

בנוגע למאזן החוץ שלה... היא מפסידה במשחק החוץ האחרון לסאות'נד, אך שימו לב: לפני כן היא ניצחה בארבעה משחקי חוץ רצופים ובסך הכל ניצחה בשבעה משחקי חוץ במהלך תשעת משחקי החוץ האחרונים שלה. שווה לקחת פה סיכון וללכת על הרפורד ביחס גבוה מאוד של 3.55 מול קבוצה שמגיעה אחרי שני הפסדים רצופים. אני מסמן כאן 2, חזקו ב-1. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק