נגד הרוח: איוניר ימשיך במכבי תא

למרות הלחץ והביקורות נגד מוטי איוניר, במערכת מכבי תל אביב החליטו ביחד עם הבעלים מיץ' גולדהאר להחתים את המאמן הנוכחי לעונה נוספת בקרית שלום. איוניר: "זו שוב הגשמת חלום". גולדהאר: "למוטי יש את האיכויות לקבוצה"

יום שלישי 22 מרץ 2011
שלמה חסיד

בניגוד לתחזיות ולרוח השוררת מחוץ למועדון, החליטו במועדון מכבי תל אביב להחתים לעוד עונה את המאמן הנוכחי, מוטי איוניר. ההחלטה הייתה מאוד חדה ונחושה גם מצד הבעלים מיץ' גולדהאר.

בתקופה האחרונה נראה שמכבי תל אביב מאבדת את הסוס בכל הנוגע לגביע המדינה ממנו נשרה בסיבוב הקודם ואף בקרב האליפות, לאחר מסכת הפסדים גורליים ומביכים מאוד.

למרות הלחץ מצד האוהדים ומפגן המחאה מול המאמן והשחקנים, החליטו בקרית שלום כי מוטי איווניר, הינו מאמן איכותי ובעל שיעור קומה כדי להמשיך ולהוביל את הצהובים בעונה הבאה, דהיינו לשנת 2011-2012. 

כזכור, מוטי איוניר הגיע בשלהי העונה והחליף את הסמל אבי נמני, שהיה המנג'ר ביחד עם יוסי מזרחי בעמדת המאמן. איווניר, שחקן עבר במכבי תל אביב פתח את קריירת האימון עם 6 משחקים רצופים ללא הפסד, עד שלאחרונה הגיעה התקופה הפחות טובה עם תבוסות לקרית שמונה ומכבי תל אביב והתיקו מול הפועל עכו. 

מוטי איוניר אמר לאתר הרישמי: "כשפנו אליי לאמן את מכבי ת"א, היתה זו הגשמה של חלום. הייתי מאושר, שהגשמתי חלום והיום אני מאושר באותה המידה אך איני מסתפק בעובדה שאני מאמן כאן. המטרה היא כמובן להוביל את מכבי ת"א בדרך שנבחרה, על מנת שנחזור להיות המועדון הבכיר במדינת ישראל".

מיץ גולדהאר אמר לאתר הרישמי של המועדון: "למוטי איוניר יש את האיכויות כמאמן וכאדם: צניעות אומץ ונחישות. תכונות אלה מוערכות ועומדות בד בבד עם הפילוסופיה ועם החזון שיש לי לגבי עתידו של המועדון. בשעה ששחקנים חדשים רבים הוחתמו בקיץ האחרון, לא היה זה תחליף למחויבות וראייה לטווח ארוך – בנייה מהיסוד תוך התמקדות בטיפוחו של הנוער במכבי ת"א.

נסיונו של מוטי בטיפוח צעירים, תואם את מטרות המועדון. בנסיבות אלה ולאחר מחשבה מעמיקה, אני גאה להודיע על הארכת חוזהו של מוטי איוניר במכבי ת"א לעונת 2011/12 תקופה בה יוביל את מכבי ת"א כמאמן ראשי. לשחקני הקבוצה יש את הכישרון והיכולת לגרום לנו לגאווה.

בצומת דרכים משמעותית זו, אנו מצפים מהם להציג את הכח ורוח הלחימה הראויים לרוח מועדון כמו מכבי ת"א" - סיכם הבעלים את דבריו. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי ת"א.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק