אם נעבור, זה הישג אדיר

הפועל ת"א יצאה לגלאזגו לגומלין נגד ריינג'רס - ורמוט: מקווה לראות חגיגות ביום שישי. אבוקסיס: נביא את הניסיון שלנו למשחק. אוגבונה: אני אראה להם מה אני שווה

יום שלישי 20 פברואר 2007
שלמה חסיד

הפועל ת"א יצאה הבוקר (שלישי) לגלאזגו למשחק הגומלין ביום חמישי נגד ריינג'רס בגביע אופ"א.

במשחק הראשון בשבוע שעבר בבלומפילד האדומים ניצחו 1:2 ותיקו באייברוקס יספיק כדי לעלות לשמינית הגמר.

הקפטן, יוסי אבוקסיס: "זה שהיינו כמה שחקנים במסע הקודם זה בטח מוסיף לקבוצה. יש פה עוד כמה שחקנים כמו באדיר ששיחקו במשחקים גדולים. 

"אנחנו נצטרך להביא את הניסיון שלנו למשחק. נשחק בשקט נפשי עם כל הטירוף שיהיה שם. נצטרך את העזרה של כל השחקנים. 

"אנחנו הולכים למשחק אחד הקשים שיש מבחינת ביתיות. נצטרך להתמודד עם קהל גדול וקבוצה טובה. אנחנו עושים את המכסימום ונראה אם זה מספיק. 

"כבר שיחקתי במגרש הזה עם בית"ר ב-1998 והיה לנו מאוד קשה. הפסדנו 4:2 והיה צריך להיגמר הרבה יותר. זאת קבוצה שמושפעת מאוד מהקהל שלה בבית".

וואליד באדיר: "הלוואי שננצח. אי אפשר לדעת. עשינו מחצית אחת ואנחנו מקווים לעשות מחצית שנייה טובה. יהיה משחק קשה מאוד".

גילי ורמוט: "אם נעבור, זה יהיה הישג אדיר. אנחנו מתרכזים רק במשחק הקרוב. כל משחק באירופה הוא במה טובה לכל השחקנים. צריך לעשות את הכי טוב שאפשר כדי להתקדם. 

"אני מקווה שהפועל יכולה לעשות את זה באייברוקס. יש את היכולת. צריך גם קצת מזל. עם השילוב הזה נקווה לטוב. כל שחקן חולם להגיע לשחק מול 60,000 צופים. יותר טוב מזה אין. אני מקווה שנחזור ביום שישי בצהריים ויהיו פה חגיגות".

איבזיטו אוגבונה: "ברור שאנחנו הולכים לנצח. אני לא יודע מה הסקוטים רוצים ממני. ההתנהגות שלהם מטופשת. אני אלך להראות להם מה אני שווה. אני לא יודע כמה אבקיע, אבל אנחנו ננצח".

הבעלים, משה תאומים: "נסענו לחו"ל יותר מכל קבוצא אחרת בשנים האחרונות. אני מקווה שהמסע הזה יהיה עוד מסע מופלא בהסטוריה של המועדון. מאמין ומקווה שנחזור עם ריצה לקנות כרטיסים לספרד".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק