למרות הגראד, משחק האימון נמשך

הפועל באר שבע והפועל ראשון לציון קיימו משחק אימון שהסתיים בתיקו 3:3, כאשר בקרבת האיזור נפל טיל גראד. אסי רחמים: "לצערנו אנחנו מתורגלים לזה"

יום חמישי 24 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
בצל המצב הביטחוני הקשה אליה היא נחשפת ביתר שאת, הפועל באר שבע קיימה היום (חמישי) משחק ידידות מול הפועל ראשון לציון, אותו אירחה הקבוצה מהלאומית. במהלך ההתמודדות, שהסתיימה בתיקו 3:3, היו עדים השחקנים והצוות המקצועי נפילת טיל באיזור.

מנכ"ל ב"ש, אסי רחמים אמר: "שמענו את הבום, אבל חשבנו שמדובר ברעם. לא חשבנו שזה יכול לקרות בראשל"צ. מי שהיה בצד עם פלאפונים התעדכן, מי שהיה על כר הדשא לא הבין במה מדובר. לצערנו אנחנו מתורגלים לזה". 

מאמן ראשל"צ ניסן יחזקאל הוסיף: "שמענו את הבום במהלך המשחק. לא ייחסנו לזה חשיבות, אנחנו לא רגילים לדברים האלה. מנכ"ל הקבוצה, יעקב הילל, סיפר לנו שנפל גראד בקרבת האיזור".

ראשל"צ עלתה ליתרון מרגליו של מוסא, אך גבאי איזן את התוצאה. אסולין השלים מהפך וצגאי, מהנקודה הלבנה, קבע- 1:3 לקבוצה הדרומית. צמד שערים של יצחק קבעו את תוצאת הסיום. 

במהלך המשחק, עימות נרשם בין ערן לוי לאביעד דנן המקומי. מאמן ב"ש, ניר קלינגר, החליט להוציא את הקשר על מנת להרגיע את הרוחות. 

בתוך כך, חניכיו של קלינגר יצאו למנוחת סוף שבוע בעקבות משחק הנבחרת, ויחדשו את אימוניהם ביום ראשון לקראת משחק הליגה בשבת הבאה מול עירוני קרית שמונה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק