מוכנים לקרב גדול בתא

דיוויד בלו אחרי ה- 81:83 על קאחה לבורל: "מקווה שזו ההתחלה של היסטוריה בדרך לפיינל פור". דיוויד בלאט: "לקחנו משחק גדול. מילה חשובה לאוהדים שלנו: מה שעשו לנו פה האוהדים שלהם, מגיע להם לקבל כפול בת"א"

יום חמישי 24 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
מכבי אלקטרה תל אביב איזנה הערב (חמישי) את סדרת רבע גמר היורוליג ל-1:1, אחרי שהשיגה ניצחון 81:83 על קאחה לבורל בספרד.

המאמן דיוויד בלאט אמר בסיום: "משחק ענק, משחק מאוד מהנה לצופים שלנו. קצת מתוח ועצבני, אבל עם הרבה אנרגיות חיוביות, מהלכים טובים, החלטות חשובות ועם הרבה מאוד לב. לקחנו משחק שקשה מאוד לקחת פה".

"מילה חשובה לאוהדים שלנו: מה שעשו לנו פה האוהדים שלהם, הם צריכים לקבל כפול בת"א. בפן הספורטיבי, כמובן. נלחמנו פה, לקחנו משחק גדול אבל סה"כ השוונו את הסדרה. השיפוט פה היה ביתי, ואני מקווה שעם שיפוט רגיל נוכל לתת את המשחק הרגיל שלנו ואיכשהו לנצח את המשחק השלישי, שהוא המפתח".

"עם ההרכב הזה ניצחנו בחודש האחרון לא מעט משחקים, זה הרכב שמשרת אותנו טוב. אני חייב להגיד מילה טובה לליאור, שישב הרבה זמן על הספסל ועשה היום מהלכים גדולים. הוא ניצח לנו את המשחק יחד עם שני מהלכים מעולים של ג'רמי. למרות שלא שיחק בזמן האחרון, הוא לא הוריד את הראש והתנהג כמו מקצוען".

ג'רמי פארגו, שקלע את סל הניצחון אמר: "חשבתי רק על לקבור את הזריקה. הראנו הרבה תשוקה ורצון. עשיתי את זה כבר בעבר, ולשמחתי זה קרה הערב. נשארנו על המסלול וניצחנו. ידענו שאם נשאר מאוחדים דברים טובים יקרו. מה שקרה היום עם הקבוצה שלנו לא היה הפתעה". 

"זו מהמורה שעברנו בדרך. התגברנו על זה ואנחנו חייבים להמשיך לשחק חזק. אנחנו חייבים להתרכז לקראת המשחק הבא. אנחנו יכולים ללכת קדימה, כל עוד נשחק בקשיחות ונשמור על צניעות".

דיוויד בלו הוסיף: "אני מקווה שזו ההתחלה של היסטוריה בדרך לפיינל פור. הולך להיות קרב גדול בתל אביב, אבל אנחנו נהיה מוכנים".


צילום: מכבי ת"א, האתר הרשמי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק