3 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על שלושה משחקי מוקדמות יורו להימור

שבת 26 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

לא מעט משחקים יש היום בתוכניית ה-WINNER ואנו החלטנו להמליץ על שלושה משחקי מוקדמות יורו להימור.

משחק מס. 54 - קפריסין - איסלנד - 1 (יחס 1.80)

אחד המשחקים הפחות מעניינים היום מפגיש את שתי הנבחרות החלשות בבית. עם זאת, מדובר במשחק שווה מאוד להימור.  קפריסין שפתחה עם תיקו מטורף של 4-4 מול פורטוגל אך הפסידה לאחר מכן בשני המשחקים שלה, 2-1 בבית לנורבגיה ו-2:0 מול דנמרק בחוץ. איסלנד, מהצד השני, הפסידה בכל שלושת המשחקים שלה 2-1 לנורבגיה, 1-0 מול דנמרק ובמחזור האחרון בבית 3-1 מול פורטוגל. 

גם במשחקי הידידות האחרונים של השתיים הן לא ממש הצליחו. קפריסין הפסידה לרומניה ולשבדיה ונפרדת בתיקו מול ירדן, כאשר איסלנד הפסידה לנבחרת אלמונית שעונה לשם ישראל. שלוש פעמים נפגשו הקבוצות בעבר. בשני המשחקים שהיו בקפריסין נפרדו הקבוצות בתיקו. הפעם אני מאמין שהקפריסאים יעשו את העבודה שלהם. הם פחות חלשים מאיסלנד ויש להם את יתרון הביתיות. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 61 - גרמניה - קזחסטן (+3) - X (יחס 3.70)

משחק קצוות בבית א' כאשר גרמניה ניצחה בכל ארבעת המשחקים שלה וביחס שערים מרשים של 1-13 לעומת הקזחים שמפסידים בכל ארבעת המשחקים שלהם והם סופגים עשרה שערים ולא כובשים. שני משחקי ידידות שיחקה גרמניה לאחרונה, היא נפרדה בתיקו מאופס מול שבדיה בחוץ ונפרדה בתיקו 1-1 מול איטליה. הקזחים מהצד השני סיימו בתיקו 1-1 מול בלארוס. לגרמניה יש בעיה קטנה לקראת המשחק הזה. שוער הנבחרת אדלר, שוערה של לברקוזן, נפצע והוא לא ישחק. אבל יש להם את נוייר משאלקה ואת ויסה מוורדר ברמן. 

גרמניה תנצח את המשחק הזה בבירור. המשחק יגמר לדעתי או 0-3 או 0-4 שזה בעצם ההימור כאן. בואו נלך על היחס הגבוה.. אני מהמר על 0-3.

משחק מס. 63 - נורבגיה - דנמרק - X (יחס 2.85)

משחק מרתק במסגרת בית 8. המוליכה נורבגיה, שניצחה עד כה בכל שלושת המשחקים שלה, מול דנמרק שבמקום השלישי, אחרי שניצחה פעמיים והפסידה במשחק אחד. 

הנורבגים ניצחו עד כה בשלושת המשחקים שלהם, את איסלנד, פורטוגל וקפריסין, וניצחון היום יעשה להם סיבוב ראשון מושלם לקראת סיבוב שני קשה מאוד. הדנים פתחו עם ניצחון 0-1על איסלנד אך הפסידו לאחר מכן מול פורטוגל וניצחו את איסלנד במחזור האחרון 1-3. שלושה משחקי ידידות שיחקה נורבגיה, היא הפסידה לקרואטיה 2-1, ניצחה את אירלנד 1-2 ולפני חודש הפסידה 1-0 בפולין. הדנים סיימו בתיקו מול צ'כיה והפסידו בחודש שעבר לאנגליה 2-1. 

סימון קיאר וניקולאס בנטנר פצועים וככל הנראה לא ישחקו במדי דנמרק. הדנים מגיעים לנורבגיה בהרכב חזק. שמונה משחקים נערכו בין השתיים במהלך השנים. לדנמרק יש עדיפות על הנורבגים עם חמישה ניצחונות לעומת שניים. רק תיקו אחד היה בין השתיים, לפני 9 שנים במוק' היורו. לדעתי תוצאת תיקו כאן היא אפשרית מאוד. חזקו ב-1.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק