ניו יורק תתאושש מול שארלוט?

המלצת WINNER NBA: הניקס, אחרי חמישה הפסדים רצופים, תתארח אצל שארלוט שמגיעה אחרי ניצחון על בוסטון. ניו יורק ניצחה בשני המשחקים הקודמים בין הקבוצות

שבת 26 מרץ 2011
שלמה חסיד
ניו יורק ניקס רשמה אתמול את הפסדה החמישי ברציפות, 102-96 למילווקי, כאשר גם 28 נקודות של אמארה שטודמאייר ו-25 נוספות של כרמלו אנתוני לא הספיקו לה. 

בכל חמשת ההפסדים האחרונים שלה, הניקס קלעה פחות ממאה נקודות, והיא במאזן של 11-7 מאז הטרייד הגדול בו צירפה את אנתוני. 

כרגע הניקס במקום השביעי במזרח. סטודמאייר המודאג אמר :"אנחנו חייבים להתחיל להילחם ולהשאיר שיניים על הפרקט. לא יכול להיות שנפסיד בלי להילחם, זה פשוט לא בא בחשבון מבחינתנו".

אנתוני, המחזיק ממוצע של 24.3 נק' מאז הטרייד, אמר: "אני מאמין שנתייצב. לא צריך להסתכל כל הזמן על המאזן. אם נשחק כמו קבוצה וניתן את כל מה שיש לנו ננצח. את הכדורסל היפה נשאיר לאחר כך, גם הוא יגיע".

הניקס ניצחה את שארלוט בשני משחקי הבית שלה מולה העונה, ב-23 וב-24 בנובמבר. מאז לא נפגשו הקבוצות. אתמול הפתיעה שארלוט את הסלטיקס 81-83, כשסגרה פער של 13 נק' ברבע האחרון. ההפסד קטע רצף של ארבעה הפסדים רצופים של הקבוצה.

דנטה קונינגהאם קלע את סל הניצחון של הבובקאטס, 34 שניות לסיום. "לא האמנתי שננצח, אבל השחקנים שלי הפתיעו אותי וזה פתח לי את התיאבון", אמר מאמן שארלוט בוב סילאס. "זה הוכיח שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה".

שארלוט ומילווקי מחזיקים ביחד במקום התשיעי במזרח. שני כוכבי שארלוט, סטפן גקסון וטיירוס תומאס, שלא שיחקו אתמול מול הסלטיקס בספק להערב.

משחק מספר 82: שארלוט בובקאטס (4+) - ניו יורק ניקס. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק